Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy vizsgálat,...

Mennyibe kerül egy vizsgálat, magánorvosnál?

Figyelt kérdés
pl. gondolok nőgyógyászra. és hogy működik a fizetés módja?

2016. szept. 14. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen vizsgálat és hol. Egy hasi UH miskolcon 8 rugóból kijön, viszont ha endoszkópiát vagy más komolyabb vizsgálatot akarsz, az 40 alatt felejtős. Altatással meg 80 ezret is elkérnek érte (és hidd el nekem, NEM akarsz ébren bevállalni endoszkópiát...nagyon de nagyon nem!)

Egy nőgyógyászati vizsgálat vélhetően 10-20 rugó körül mozog, annyira nem gatyaszaggató, de nyilván attól is függ, minek a gyanújával mész oda.

2016. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akár csak egy sima kivizsgálltatás,hasi ultrahang ilyen alap dolgokra gondolok. Esetleg terhességi vizsgállatok sora. kb mennyibe kerülni alkalmanként?
2016. szept. 14. 21:11
 3/7 A kérdező kommentje:
és a fizetés hogy működik?
2016. szept. 14. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen :) ahogy írtam, az alapdolgok 8-10 rugó környékén mozognak, az relative okés, ráadásul sorbaállás sincs, és a műszerek is jobbak sok magánklinikán, mert a befolyt pénzből fussa modernizálásra (viszont előtte mindenképp időpontot kell egyeztetni, nem lehet csak úgy beesni az utcáról)


A fizetés módja - ahol én voltam - kápéban működik, de szerintem utalást is elfogadnak. Kártyával ne kísérletezz, nem biztos, hogy mindenütt elfogadják.

2016. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erősen város és orvos függő. Én Debrecenben járok nőgyógyászhoz ott egy teljes, komplett rákszűrés, hüvelyi ultrahanggal 12.000 Ft, persze ez sem mindegyik orvosnál van így. De voltam már pl. Pesten is, mert jó pár hónapot ott dolgoztam, ezért mentem ott, akkor ugyanez tavaly 15.000 Ft-ba kerül. A terhesgondozás, meg minden látogatáskor plusz pénz 10.000 - 15.000 Ft, ez is orvos és város függő.
2016. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , csak azt nem értem hogy csekket ad, vagy ott mondja mennyit kell fizetni és helybe kikell vagy ez hogy müködik?
2016. szept. 16. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen ott helyben ki kell fizetned, ez nem közműszolgáltató,hogy csekket kapj.
2016. szept. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!