Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Novemberben missed ab, most...

Novemberben missed ab, most márciusban pozitív teszt. Testileg rendben vagyok ha már meg is fogant? Mire vigyázzak, hogy ne legyen missed ab újra? Valaki tapasztalat e téren?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 18:25
 1/6 Gyönyörűséges ***** válasza:
2011 aprilisaban missed ab, majd szept.ben pozitiv teszt. Semmi kulonoset nem tettem, sot dolgoztam is,.megis megmaradt a babam, ma mar egeszseges 22 honapos es van egy ket hetes ujszulottem is :) szoval nem szabad a multbol kiindulni. Rendben lesz minden.
2014. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gratulálok a babákhoz, sok boldogságot:) remélem nálam is rendben lesz.pozitívan állok a dolgokhoz, hogy nem lesz semmi baj.:)
2014. márc. 19. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, mint te. Bár nekem Júniusban volt missed ab, és most márciusban teszteltem pozitívat, de én is aggódok, hogy mi lesz. Szerintem hiába mondja bárki, hogy ne aggódjunk, minden rendben lesz, ez nem olyan, hogy ki lehetne kapcsolni. Én majd csak akkor nyugszom meg valamennyire, ha látom dobogni a szívét! Te mikor mész uh-ra?

Én amint megtudtam, hogy +, mentem a nődokihoz, és megbeszéltem vele a dolgot, de igazából semmit nem lehet tenni ellene. Én most kapok Utro-t, de az azért is van, mert sajnos barnázom :( Ettől függetlenül (a parázás mellett), pozitív gondolataim is vannak, új terhesség, új remények, a többi majd elválik.

Ja, és 4 hónap alatt szerintem tuti rendben vagy testileg :) Nekem anno 3 hónapot mondott a doki, de azt is csak elővigyázatosságból!

2014. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Augusztusban volt missed ab-om és február 27-En lett először pozitív a tesztem. Rögtön rohantam az orvoshoz aki duphastont ìrt fel. Akkor még csak petezsákot látott és ma megyek megint hozzá hát ha mártöbbet látunk. Persze nem kívánom senkinek az elmúlt két hetet. Szet idegeltem az agyam hogy nehogy úgy járjak mint a múlt kor r akkor ugyanis üres volt a babahàz.
2014. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2013 aug.1-én missed ab januárban pozitiv terhességi teszt,és sajnos most ápr.4.-én megint missed ab.Nem tudom,hogyan tovább.
2014. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsóó sajnálom , de sok kitartást.ha letelik az idő utána félelem nélkül újra nekivágtok.nem szabad félni!!!esetleg egy vizsgálatsort lehet csináltatni, hogy megnyugodj.
2014. ápr. 7. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!