Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexiabol gyogyulva szerinte...

Anorexiabol gyogyulva szerintetek hany kilonak kellenne lennem 168 cm-hez minimum, hogy sportolni kezdhessek? 15/l

Figyelt kérdés
Azert kerdem, mert nem akarom azt, hogy elerem a normal sulyomat es tiszta haj leszek. Sport nelkul ha nö a sulyom az marpedig csak haj lehet, nem? Tudna valaki ebben segiteni nekem? Esetleg tapasztalatbol? Egyebkent sosem voltam vekony testalaktu. :(

2016. szept. 18. 16:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Orvosi info:

Mivel te gyerek vagy (18 alatt) ezért azt a testsúly-magasság arányt (BMI) tekintik még éppen nem betegnek, ami a hasonló korú lányok (100%) legalacsonyabb BMI-jű 5%-ánál magasabb a BMI-je.


ez a te magasságodhoz 46kg. Szóval, ha ennél nagyobb a testsúlyod, akkor már épphogy nem vagy beteg, de az még nagyon sovány, tehát nem mondható egészségesnek. Ha 50kg vagy, akkor még az is bőven alacsonyabb, mint az átlag (az egymagasságú és egykorú lányok 80%-a ennél nagyobb súlyú), de az már egészségesnek mondható.

Szóval szerintem az 50kg-t és afölötti testsúlyt célozzad meg.

És ne írjál ilyen baromságokat, hogy sohasem voltál vékony testalkatú. Azért gondolod így, mert BETEG VOLTÁL.

2016. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!