Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon ritkán legtöbbször...

Nagyon ritkán legtöbbször hashajtó segítségével tudok csak wc-re menni. (heti1x) Mivel tudnám helyre állítani az anyagcserém, mitől alakulhatott ez ki?

Figyelt kérdés
gyümölcsöket is szoktam enni, mozogni is szoktam,talán kissé keveset iszok, de ha gyümölcsöt egm ez melet eszek akkor ez nem leeht ok ugye? Talán a sok csoki v kakaó? de hát kakaó is folyadék
2010. ápr. 23. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
kétlem, hogy a csoki miatt lenne, ugyanis én is eszek belőle, régebben mégtöbbet ettem és semmi baj nem volt tőle
2010. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát pedig sok rostot és folyadékot kell inni. zabkorpát is ehetsz reggelire, az is nagyon jó. de ahhoz is sok folyadékot kell inni. továbbra is egyél sok gyümölcsöt, és én próbaképp lemondanék egy hétig a csokiról és a kakaóról. akkor meglátod mi lesz a helyzet.
2010. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A páromnak ez segített :


[link]

2010. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
.
2010. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!