Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrrák szűrést hol érdemes...

Bőrrák szűrést hol érdemes csináltatni megfizethető áron?

Figyelt kérdés

Budapesten vagy Székesfehérváron az van közelebb hozzám

volt már valakinek és eltávolítás után mennyire látszik a heg?



2016. okt. 7. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A kerületi bőrgondozókban ingyen is csinálják. De az ehhez legjobban értő orvosok a Bőrklinikán vannak(ez is ingyenes). Oda beutaló kell a háziorvostól és ott meg is tudják csinálni a műtétet,ha szükséges. Hogy mennyire látszik a heg? Ez leginkább attól függ,hogy mennyire gyógyul hegesen a bőröd. Általában csak egy kis csík marad (jó esetben még az sem),de van akinek keliodra hajlamos a bőre és minden műtét csúny heggel gyógyul. Ezért a varratszedés után rögtön, érdemes a heget Contractubex krémmel kenegetni.
2016. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de én vidéki vagyok amúgy.És láttam ilyen magán helyeket ahol dermoszkóppal megvizsgálják.

nem tudom kiben bízzak melyik orvoshoz menjek.az arcomon van egy kis dudorka de nem anyajegy és most a közepébe lett egy kis fekete pötty. mindegy azért köszi.

2016. okt. 7. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
A Bőrklinika országos intézmény és ott is dermatoscopot használnak,sőt a legtöbb bőrgyógyászaton is van. Ezért nem kell magánorvoshoz menni,de természetesen,Te tudod hova mennél inkább.
2016. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
beutaló kell a bőrklinikára?házi orvostól?akkor is mehetek oda ha nem pesti vagyok?
2016. okt. 8. 12:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy lehet oda bejutni.előbb a környékbeli bőrgyógyászhoz megyek lehet csak valami akne vagy értágulat remélem nem komoly.utána leszedetem az anyajegyem van egy pár sajnos :S
2016. okt. 8. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,meg kell próbálni először a helyi bőrgyógyászatot. Valószínűleg ott is el tudnak látni. De ha nem a klinikára bárhonnan lehet menni beutalóval.
2016. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
itt csak magán bőrgyógyász van az egészségközpontban, ránéz és megtudja mondani komoly-e a probléma.Ha igen elmegyek a klinikára vagy fogalmam sincs...
2016. okt. 9. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Ha nem is nagyobb városban,akkor is kell lennie állami bőrgyógyászatnak,ahova tartozol.
2016. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!