Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam apának, mert...

Hogyan mondjam apának, mert már ezt nem hiszi el, hogy mondjam?

Figyelt kérdés
Apukámnak régebben mindig beállítottam magamat betegnek még 3-4-5 -kes koromban általános suliban, most 8-adikos létemre, nem hiszi el hogy komoly bajom van mert azt hiszi hogy kamuzok, pedig most tényleg náthás, vagyok, mostanában sokat megy a hasam de nem hiszi el nekem, és a suliban meg a tanárnak félek szolni, mert ő meg apát hívja, hogy mondjam el neki?

2016. okt. 18. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne hinné el?

A nátha eléggé észrevehető. Tüsszögsz, folyik az orrod, fura a hangod. Nem lehet ezt bekamuzni.

Hasmenést is gondolom, észreveszik, hogy gyakran jársz wc-re. De ha nem hiszi el, akkor mutasd meg neki.

2016. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs iskolaorvosotok?
2016. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De van Csak hétfő szerdán, és amikor lemegyek szinte ott sincs, ha anyunak szolok lehet segit majd szolok neki.
2016. okt. 18. 15:45
 4/5 A kérdező kommentje:
AQ gond az hogy a hasam meg, a hangom nem fura, de az orrom folyik és persze tüsszögök, de mire gondoltál az iskolaorvosnál? lemegyek hozzá, és apámat felhivja?
2016. okt. 18. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nátha+hasmenés, hát ez elég vérszegény betegségnek.
2016. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!