Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért sírom el magam mindenen?

Miért sírom el magam mindenen?

Figyelt kérdés
Teljesen apró dolgokon. Rámszól egy tanár kicsit emelkedettebb hangon, nem sikerül egy doga, vitatkozom valakivel.. Szóval elég sokat szoktam sírni és bárhogy próbálom nem sikerül visszafogni. Ti hogy vagytok ezzel? 16l
2016. okt. 20. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szimplan nagyon erzekeny vagy. De okozhatja trauma a multadbol, vagy az is, ha rovid idon belul sok stressz er.
2016. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy bármiféle trauma ért volna, de ezt a sírós dolgot már tapasztaltam alsós koromban is
2016. okt. 20. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat akkor nem tudom, lehet, hogy csak szimplan hipererzekeny vagy. Pszcihologusnal jartal mar?
2016. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az a "baj", hogy nem ért trauma. Annyira steril, ingerszegény az életed, hogy a hétköznapi dolgokat is túlzottan erősen éled meg, mert ez a maximális intenzitás, amit valaha tapasztaltál..
2016. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A jóga nem érdekelne?
2016. okt. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszoló, mi szerinted a nem ingerszegény élet?
2016. okt. 21. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!