Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 175cm vagyok ingadozó súllyal...

HKO123 kérdése:

175cm vagyok ingadozó súllyal 75kg. Ideális vagy túlsúly? 14 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 09:00
 1/4 anonim válasza:
szerintem keresd fel a soher norbit egy jokis dietara
2016. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túlsúly. Gondolom nem akarsz 20 éves korodra 85 kilós debella lenni.
2016. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem. Tényleg nem. Csak nem értem. Volt hogy napokig rendszeresen sportoltam izomlázzal és keményen fogyóztam rengeteg vízzel egy hónapig és híztam 5 kilót. Csokoládét nagyon ritkán eszem,legtöbbször étcsokoládét. Üdítőket,szötpöket és szénsavas dolgokat nem iszom.

Lehet ok a hízásomra az is hogy a családban mindenki túlsúlyos 120kg és erős csontú. Ez sajnos nem kifogás. De izomból is van rajtam. Nem tudok mit csinálni. Valami javaslat? Egyszer volt hogy leadtam 10 kilót csak tornával és mellette rengeteget ettem. Ezt a mostani helyzetet nem értem.

2016. okt. 25. 06:13
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem. Tényleg nem. Csak nem értem. Volt hogy napokig rendszeresen sportoltam izomlázzal és keményen fogyóztam rengeteg vízzel egy hónapig és híztam 5 kilót. Csokoládét nagyon ritkán eszem,legtöbbször étcsokoládét. Üdítőket,szötpöket és szénsavas dolgokat nem iszom. Cukor tartalmú dolgokat is ritka hogy eszem. Magvas,barna bio kenyeret fogyasztok max napi 2-3 szelet.

Lehet ok a hízásomra az is hogy a családban mindenki túlsúlyos 120kg és erős csontú. Ez sajnos nem kifogás. De izomból is van rajtam. Nem tudok mit csinálni. Valami javaslat? Egyszer volt hogy leadtam 10 kilót csak tornával és mellette rengeteget ettem. Ezt a mostani helyzetet nem értem.

2016. okt. 25. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!