Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy a pajzsmiri...

Az lehetséges hogy a pajzsmirigy alul mukodestol nem jon meg a menstruaciom? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok na az lenne a kérdésem hogy olyan lehetséges hogy a pajzsmirigy alulmukodestol nem jon meg 6honapig a menstruaciom? 8-an lesz 6honapja! Rendeszeres nemi életet élünk. Eleg zavaró :/ de sajnos nem tudok vele mit csinalni terhesség lehet? De viszont a teszt negativ lett nogyogyaszhoz meg nem jutottam el mert nincs időm.meg voltam mar 1nel csak az meg azt mondta hogy nemtud vele mitkezdeni :/ szerintettek? Jah es 1ev alatt feljott 36kg 50voltam most majdnem 90.. 17/L
2016. nov. 4. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. A pajzsmirigy alulműködése okozhat ritka,szabálytalan menstruációt és akár meddőséget is. Ilyenkor a kiváltó okot,azaz a pajzsmirigyalulműködést kell kezelni.
2016. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, voltam mar pajzsmirigy vizsgálaton csak meg ezután irnak fel gyógyszert.
2016. nov. 5. 06:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy alulműködésben az a "jó",hogy gyógyszerrel pótolni lehet a hormonhiányt és ezzel meg lehet szüntetni a panaszokat. Ha jól van beáálítva a gyógyszer,akkor helyreáll a menstruációs ciklus és ha elkezdesz fogyókúrázni,akkor sikerülni is fog. Az már rajtad múlik akkor! Sok sikert!
2016. nov. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg sajnos nem kaptam gyógyszert:/ de koszonom :)
2016. nov. 5. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!