Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha pocsék a...

Mit tegyek, ha pocsék a rövidtávú memóriám, pedi nagy szükségem lenne rá?

Figyelt kérdés
Meg kell tanulnom egy verset szerdára, ami 8 versszakos. Vasárnap tudtam meg, el is kezdtem tanulni, majdnem másfél órát ültem felette, és mégis 2 versszak ragadt meg. Mindig is így voltam ezzel. Soha nem tudtam megtanulni egy verset sem (mind vagy egyes, vagy kettes lett), akárhogyan is próbálkoztam. Az alapvető tanulással nincs gondom, de ez…. Most is elengedném egy kettessel, de nem engedhetem meg magamnak. Annyira rossz a memóriám, hogy pl.: megkérdeznek valamit tőlem válaszolok, de pár másodperc múlva el is felejtettem mind a kérdést, mind a válaszomat rá. Mit tudok tenni? Sürgős!!! :/

2016. nov. 7. 21:27
 1/1 anonim válasza:
Velem is ez van, osztályban 3-dik legjobban tanuló vagyok, általában gyorsan megtanulok mindent, de a verseknél bizony szenvedek...
2016. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!