Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullás, mitől lehet? (Képpel)

Hajhullás, mitől lehet? (Képpel)

Figyelt kérdés

Vérképem a házi orvos szerint normális. Terheléses vércukron is voltam, nincs cukorbetegségem. Fogászati gócvizsgálaton is voltam, bár volt egy bölcsességfogam amit a napokban kiműtöttek, és maradt még benn 2 foggyökér amit a jövőben kiműtenek, azt mondta a fogorvos, hogy nem lát a röntgenen olyan elváltozást ami hajhullásra adna okot. Azt is mondta még, hogy az a fajta hajhullás ami nekem van kinézetre nem góceredetű, mert akkor foltokban kopaszodnék. Van egy epekövem, amit majd ki fognak műteni, az nem tudom lehet-e góc a szervezetben. Bőrgyógyászatra fogok menni természetesen, de 3 hónap múlvára kaptam időpontot. Nagyon ideges vagyok már emiatt, és aggódom, hogy az egész hajkoronámat elveszítem. :S Valakinek valami ötlet, vagy tanács?


[link]


[link]


A vérképről a fotó nem túl jó, de ilyet tudtam perpill csinálni.


2016. nov. 9. 05:49
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász egyébként csinált hüvelyi UH-t?
2016. nov. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Igen csinált. azt mondta van egy cisztaképződményem, de nem kell és nem is lehet még vele foglalkozni. Többet nem is mondott róla.
2016. nov. 9. 07:29
 23/34 anonim ***** válasza:
9! Hol alul negatív a cukor?
2016. nov. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Ezt egyébként ami neked van diffúz hajhullásnak nevezik.. Igaza van valakinek, simán lehet androgén (ffias) hiányzik valami hormon, azt kell pótolni. És ez sokszor öröklött.


Próbáld ki a Plantur 39-et, az erre van. Sampon.

Aztán: minden héten heti 1x ricinusos olajos pakolás.

Kezdetben mehet heti 2x is. Ez megerősíti a gyenge hajat, és nagyon sokat levesz a hajhullásból. Ne keseredj el, ha nincs eredmény rögtön hullás tekintetében, kb. a 4.-5. alkalom meghozza az eredményt kb. 1 hónap múlva. Kitartás kell hozzá. Amúgy minden hajas dologról annyit, ha meg is áll a hullás akkor is hónapok eredménye, míg az új haj megjelenik, picit bedúsul. Ne keseredj el emiatt, kitartóan kell csinálni és meglesz az eredménye. Ne kapkodj össze-vissza mindenféle szerekhez, mert ezek eredménye nem rögtön látszik ahogy írtam hónapok múlva.


A ricinus olajat mondom és a Plantur 39 sampont, és vitaminból egy általánosat amiben minden benne van + mellé Forcapilt, vagy Dr. Hercz drazsét.

2016. nov. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
A tavalyi nőgyógyászati vizsgálatot meg kéne ismételni. Mi lett a cystával? Kiürült,nőtt, esetleg "szaporodott"? A vércukrod kissé emelkedett, és hiába volt terheléses cukrod utána, az inzulinszintet is meg kéne nézni.
2016. nov. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Samponból nem használhatok mindenfélét, mivel seborrheám van és a tünetmentes élethez, különleges gyógyszertári kénes sampont kell használnom. Ha bármilyen másik samponnal mosok hajat, egyből viszketek mint az állat, élhetetlen módon. Az olajas dolgok is irritálják a fejbőrömet. De a kapszulákat kipróbálom.
2016. nov. 9. 07:35
 27/34 anonim ***** válasza:
Van itt egy csomó olyan dolog,aminek utána kéne nézni. Hol laksz?
2016. nov. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Budapesten a 15. kerületben.
2016. nov. 9. 07:38
 29/34 anonim ***** válasza:

"mindegyik azt mondta, a túlsúly az oka mindennek."


Hát ez egy nagy baromság! Jellemző az orvosokra! Én egy csomó olyan nőt ismerek, akiknek tök dús a haja, pedig túlsúlyosak elég rendesen (simán 100 kg felett), és van olyan is, akinek meg ritka, meg olyan is, aki pedig hulla vékony, és annak is ritka és alig van.

Szóval ez egy nagy baromság erre ráfogni.

Ráadásul, ha csak 2 éve hullik, akkor az ugye nem gond, hogy azelőtt is túlsúlyos voltál??? Lehet világ életedben az voltál és csak most 2 éve hullik. Ez nevetséges, inkább dugja fel a diplomáját, ha csak erre telik :)

2016. nov. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Utolsó: Így van, és én is ezt gondolom. Utoljára talán 6 évesen voltam vékony. Általános iskola 3. osztályban kezdődött az elhízásom, pedig nem volt semmi oka, mert nem ültem egésznap otthon és tömtem magamba a chipset. Szegény családból származom, szinte sose voltam otthon, mindig csavarogtunk a barátokkal, és chipse meg kólára sohasem tellett... Szóval a semmitől híztam el.
2016. nov. 9. 07:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!