Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapasztalt mar mas is ilyet...

Tapasztalt mar mas is ilyet rajtam kivul?

Figyelt kérdés

Az a problemam hogy ugye vannak a hagyomanyos lazmerok es ezek az uj fajta elemesek.

Nekunk a hagyomanyos van,nem a higanyos hanem az a zold kupakos.Azt tapasztaltam hogy 1eve tarto hoemelkedesem van,ami miatt most tortenik teljeskoru kivizsgalasom.

De most megijedtem mert amikor elemessel merem,mindig es allandoan 36,5fokot mutat.Viszont a hagyomanyosok mindig 37,3-4 mindig.Be vagyok parazva hogy azthiszik az orvosok hogy hazudok.Pedig nem ez az elso hagyomanyos es elemes amit kiprobaltam. :( Megprobaltam elemessel vegbelen leresztul hogy hatha mas.Es ott viszont az elemes is 37,8 korulit mutatott.


2016. nov. 15. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mérje meg az orvos, ha nincs hőemelkedésed akkor azonnal mérd meg sajáttal, mindegy melyikkel. Aztán tudod figyelni, hogy emelkedik-e. Lehet eltérés, de ha egy hőmérőt használsz, akkor tisztában leszel vele, hogy mi a normális.
2016. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt.De nem fog bolondnak nezni az orvos?Ugy ertem mert ez eleg hulye helyzet.Es elegge hulyen ereznem magam az orvos elott hogy az egyikezt mutatja a masik azt.Nemtudom eldonteni hogy en vagyok nem normalis

..vagy mivan.

2016. nov. 15. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!