Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drogosnak számítok? (bővebben...

Drogosnak számítok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

14 éves voltam amikor elkezdtem füvezni. Imádtam, minden egyes nap örültem és vártam a következő pénteket amikor beálltunk a haverokkal. Szóval hónapokb hetek lettek, aztán már hetente többször is szívtam. Aztán jött a nevetőgáz, hasis, herbál, de ezeket nem csináltam rendszeresen. Aztán kipróbáltam a Ritalint, (metilfenidátot), hogy segítsen a tanulásban. Hetente egyszer minimum Xanaxozok (általában hT tabletta azon a bizonyos estéy) A múlt hónapban csináltam LSD-t és ecstasyt is, az utóbbit azóta mégegyszer, és egy hete kipróbáltam a kokaint egy bulin. Azóta ezt is csináltam még egyszer, viszont most már páran megszólítottak, hogy nagy változást vettek észre rajtam ahogy én is magamon. Drogosnak hisznek amit nem bírok elviselni,

. Ettől a mennyiségtől amit most itt felsoroltam, drogosnak tűnök. Vagy ez még normális? Nem akarom elrontani az életem...


2016. nov. 16. 00:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem hogy 17/L
2016. nov. 16. 00:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, az vagy.
2016. nov. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Ez már nem normális.Nem akarod elrontani az életed?Pedig már kezdesz ott járni (a "lépcső" legalján vagy).


Ismerősöm is így kezdte(fű,herbál,speed,extasy,ketamin,xanax meg ki tudja mit nyomott).A barátaival megszakította a kapcsolatot,édesanyját párszor megverte stb.Aztán 1x megpróbált öngyilkos lenni,végül sikerült leállnia és most "normális" életet él NYUGTATÓKKAL(pánikrohamok gyötrik).


Megéri?

2016. nov. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem kicsit vagy drogos. Ennél még az is jobb, ha alkesz lennél, mert arról nagyobb akaraterővel le lehet szokni, de a drog az rabul ejt halálodig.
2016. nov. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a felsorolásodban csak a fű, hasis és az lsd szerepelne azt mondanám élhetsz teljes életet, én 25 éve használom mindhármat, füvet/hasist heti szinten, lsd-t kb fél évente egyszer... bár a mai bélyegek már szánalmasak...

De mivel erősen addiktív szereket is felsoroltál, igen drogos vagy... amúgy magamat is annak tartom, de semmi elítélni valót nem látok benne, ha a tiéd a kontroll nem pedig a szeré... mondjuk ez ritka...

2016. nov. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!