Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatnék, csinosodhatnék?

Hogyan hízhatnék, csinosodhatnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hízni szeretnék, legalábbis csinosodni.. A problémám az hogy nem tudok hízni.. Igazából nem lenne problémám a súlyom ha nem lennék elől deszka hátul léc. Ez valamilyen szinten nyilván genetika, de nekem egyáltalán nincs mellem, pedig 16 éves vagyok.. Tudom, hogy még fejlődő szervezet vagyok meg nőhet még, de engem zavar. Gondolkodtam azon, hogy edzésterv kellene, megfelelő étrenddel, de nekünk sajnos nincs ilyenre pénzünk. Interneten néztem étrendeket is, és hát energiám sem, de még időm se lenne ilyent főzni suli után. Hazaérek délután, buszoznom is kell. De ha időm lenne, akkor is nehéz lenne az iskola miatt betartani az étrendet. Tudnátok ajánlani esetleg otthon elvégezhető edzésformát, amivel alakformálás, mellnövekedés érhető el? Esetleg más tanács? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 3. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik.


Mennyi a súlyod? Milyen magas vagy. A súly eloszlása alkati kérdés, ha valaki olyan típus akkor nem feltétlenül lesz melle a hízástól.

2016. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb 163 cm és 43 kg.
2016. dec. 3. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
edzéstől az a kis mell is eltűnik ami van. Nem láttad a tornász lányokat?
2016. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.. Akkor várok, hátha változik valami..
2016. dec. 3. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyél sokat.
2016. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz
2016. dec. 4. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!