Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám hánytatni magam?...

Hogy tudnám hánytatni magam? (NEM FOGYÁS CÉLJÁBÓL)

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok. Migrénem van van, fáj a fejem és hányingerem van. Nem szoktam hányni mert nem tudok. Ha beteg vagyok sem szoktam,évek óta nem hánytam. Már ettem szódabikarbónát és többször le is nyúltam de egyszerűen nem megy... De így még pihenni sem tudok, nagyon hányingerem van.

2016. dec. 4. 22:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%

hívd fel san josét 0630 69 69 669

Másnap ottvan és gyomorszájbatalpal

2016. dec. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Látom bő 2 éves a kérdés.

Én ma reggel ébredtem migrénnel. Durván hányingerem volt. Gyógyszert nem akartam bevenni,mert tudtam,hogy utána ki is jönne. Próbáltam hánytatni magam,de mivel nem volt semmi a gyomromban,nem igazán tudtam,csak erőlködtem. Ezért csap vizet ittam,hogy legalább azt tudjam kihányni. Sikerült. És segített... a hányingerem elmúlt és a fejem sem fáj már annyira. Úgyhogy az anyuka nem beszélt hülyeséget.

2019. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!