Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyem ra magam, hogy...

Hogy vegyem ra magam, hogy eszembe se jusson hanytatni magam?

Figyelt kérdés
Mostanaban megtortnet parszor. Nehany honapja kezdodott, tudom, hohy nem jo, tudom nem szabadna, megis neha tukorbe nezek es elszomorit es ellezdem, de aztan hamar abbahagyom. De azt hiszem el se kene kezdeni
2016. máj. 21. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
pszihológus mivel bulimiás vagy
2016. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a legjobb ha rájössz, hogy nincs semmi értelme. Miután ettél, a tápanyagok, kalóriák nagy része azonnal felszívódik. A hánytatással legnagyobb részben csak vizet és ásványi anyagokat veszítesz, utána hamar farkaséhes leszel, így belátható, hogy nincs értelme.

Régen velem is előfordult egyszer-kétszer, de pszichológus nélkül sikerült leállnom vele. Nekem az segített, hogy tudtam nem éri meg, hülyeség az egész, ráadásul szánalmasnak éreztem magam tőle.

A hánytatás nem jó módszer a fogyásra, mert azonkívül, hogy veszélyes, még csak nem is használ. Jó étrend és mozgás, és úgy leszel szebb, hogy még tönkre se teszed magad. Nekem segített.

2016. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Esetleg szüntesd meg a kiváltó okot...Ha plusz kilócskáid vannak, akkor tessék elkezdeni csökkenteni a bevitt kalóriát, igen, számolni kell majd mindent és mellé mozogj. Ha anyagilag nem tudod finanszírozni a sportot, akkoris ott a futás, ha az erősítő gyakorlatokat szereted, tudsz netről leszedni. Én így pár éve fél év alatt leadtam, ami fölösleges volt (6-7 kg) és mindezt napi fél óra intenzív testmozgással egybekötve. Sok sikert...

Ne tedd tönkre a gyomrod, nyelőcsöved és a fogaid, pláne ne a lelked. Inkább légy erős ;)

2016. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!