Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném elkezdeni a mindenna...

Jane81 kérdése:

Szeretném elkezdeni a mindennapos edzést alakformálás céljából. De hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Viszont tudom, hogy emiatt a helyes táplálkozásra is oda kell figyelnem. Valaki meg tudná mondani, hogy pontosan mit jelent ez? Úgy értem keressek valami diétát, vagy szimplán kevesebbet egyek abból, amit eddig szoktam? Ha valaki rendszeres edzéssel fogyott le, akkor szívesen meghallgatnám a tapasztalatait.

2016. máj. 19. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 3honap 6kilo eddig az eredmenyem. :) Hat en elotte is egeszsegesen eltem aranylag, csak sokat ettem osszevissza. Nem feltetlenul kell dieta, inkabb eletmodvaltas. Napi 5szor egyel, kisebb adagokat, de ne ehezz. Ebbol napi 2×gyumolcs vagy zoldseg, egyszer fott etel (sok csirkehus, salata, paroltzoldseg, kevesebb porkolt, teszta gyorskaja meg ilyenek :'D). Reggelire vacsira valtogasd, pl joghurt, kefir, muzli, tojas tobbfelekeppen elkeszitve, dietas keksz(a vitam keksz olyan izu pl mint a joreggelt), feherkenyer helyett barna kenyer vagy kenyerpotlekok(pl abonet, puffasztott rizs), szalami helyett selyemsonka, turmixok, 100%os gyumolcslevek... Persze bunozni is lehet, de mertekkel. Szamold ki neten kalkulatorral mennyi kcal kell neked az egeszseges fogyashoz es a kaloriaszamolashoz ajanlom a yazio alkalmazast, en imadom. Az edzest meg fokozatosan kezdd el, eloszor csak 15perc, aztan hetente fokozatosan 5perccel tobb. Heti 2kardio es 2erosito az ajanlott, olvass utana neten :)
2016. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Kis olvasnivaló, ha tényleg érdekel a téma.

2016. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!