Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki próbálta már a fahéjat...

Valaki próbálta már a fahéjat fogyás céljából? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoktam fahéjazni a kajáimat, szeretem, de mi köze a fogyáshoz? Viszonylag korrekt kalóriája van pláne kakaóhoz képest, ha már édeset ízesítünk vele, és akkora mennyiségben nem is igen lehet fogyasztani, hogy számítson.
2015. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Mukodik de helyesen kell alkalmazni:


ahanyszor megehezel, szorits a fogaid koze egy darab fahejat, tartsd ugy erosen, es kezdj el folyamatosan futni, abba ne hagyd amig az ehsegerzet meg nem szunik.

Nehany het utan garantalt az eredmeny.

2015. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hülyeségtől kíméljetek! Anyagcsere fokozó ez tény, csak érdekelt valaki ezt már tapasztalta-e. De látom ez a gyk tele van még mindig idiótákkal
2015. aug. 13. 12:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, de minden ilyen a következőképpen működik:


életmódváltás, egészséges táplálkozás, sok mozgás mellett segíti a zsírégetést, számos jótékony hatása ismert.


De önmagában nem fogyaszt! Tehát ha nem figyelsz a táplálkozásra, nem mozogsz, hiába eszel fahéjat-fahéjjal....

2015. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te is itt vagy köztünk!


Amúgy meg nem tudom mit vársz. Sport és megfelelő táplálkozás mellett kvázi minden hatásos. A fahéj is.


Én is fogytam évekkel ezelőtt 12 kilót, és ettem fahéjat IS. Most mondjam azt, hogy hatásos?


Az hatásos, ha mozgok és nem eszem szemetet. Olyan szer meg nincs ami mellett tolod a sütikét meg a kólát, és fogysz.

2015. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért olyan biztos tény, hogy anyagcsere gyorsító?
2015. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy különösebb hatása lenne, még ha segítene is valamit, nagyságrendekkel fontosabb tényezők vannak a fogyásban, s bizonyára emberi különbségek is vannak, ráadásul nem mindegy, hogy mennyi fahéj, mivel...


Viszont inzulinválasza van, ami az én étrendemben ellenjavallt... Másoknál, akik sok szénhidrátot és sok fehérjét esznek, jelentéktelen. (Szerintem nálam is, csak a kalóriabevitelt ne növelje durván, de úgyis jobban szeretem a kakaót, ami egyesek szerint szintén kerülendő, meg egészségtelen, nos, ők ne egyék).

2015. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!