Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan nézzek ki izmosabbnak?

Hogyan nézzek ki izmosabbnak?

Figyelt kérdés

Nem az erő növelésére gondolok, hanem főleg külső jegyekre, hogy erősebbnek látsszak, nagyobb darab legyek.

Mondhatni rendszeresen fizikai munkát végzek, nagy súlyokat kell mozgatnom. Most téli időszakra való tekintettel fát hasogatok ha van. Esetleg ha valami különleges helyzet van, pl. rokon építeni akar valamit, akkor megyek segíteni, ilyesmikre gondolok. Ha szünetel a meló vagy aznap nem csináltam semmi olyat ami fizikailag lefárasztott volna, a szobámban edzek (felülések,lábemelések,plankek,fekvőtámaszok,tolódzkodások) valamint fél órát futok minden nap földúton.

Az erőnlétemmel nincs is gond, egész jó állóképességgel rendelkezem, nagy súlyokat mozgatok, könnyűszerrel elvégzek bármilyen fizikai munkát, tesiórákon is jól teljesítek. Viszont a külsőm egyáltalán nem ezt tanúsítja. Előre esett,lapos vállak, vékony karok és lábak. Konkrétan látszanak a bordáim is. Gerincferdülésem is van(az előre esett vállak gondolom ennek is köszönhetőek), amit konkrétan akkor tudtam meg mikor már legalább egy-két éve megvolt.. Ha helyesen tartom a testem nem látszik annyira vészesnek (legalábbis ami a hasamat illeti. Ha nem figyelek, elengedem magam akkor az előre nyomódott gerincoszlop miatt úgy néz ki mint ha nagy hasam lenne. Elég hülyén néz ki ha xilofonozni lehet a bordáimon, de a hasam akkora mintha focilabdát nyeltem volna) de még ilyenkor is találok kivetnivalót. Ha viszont elengedem magam akkor borzalmas. Járok gyógytestnevelésre heti 3 alkalommal+itthon is végzem napi szinten az ott betanított gyakorlatokat.

Szóval hiába vagyok erős, a testem ropi, így szinte szóba se állnak velem mondjuk a lányok. (Pár lány ismerősömnek mutattam magamról félmeztelen képet helyes testtartással, és azt mondták nem rossz. De nem tudom eldönteni hogy csak kegyelemből mondják vagy valóban így gondolják :'D ettől függetlenül én továbbra is gyengének látom magam) Valamint az utcán is könnyebben belém kötnek.

Konditerem a lakóhelyem és a "fantasztikus" tömegközlekedés miatt nem megoldható, ahogyan a 0-24 rizs+rántott hús,tojásrántotta étkezés, különféle spéci diéták sem, mivel szüleimmel lakon és ők elég konzervatív hozzáállásúak ilyen téren. Úgy vannak vele ők is felnőttek, és teljes életet élnek pedig nem jártak konditerembe, és nem csináltak semmi diétát, azt ették amit eléjük raktak, akkor én sem fogok. (És kövezzetek meg de erről valamilyen szinten én is így vélekedek)


Ha tudnátok tanácsot adni megköszönném :D


18/f



2016. dec. 20. 22:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Elsősorban szélesebb vállakat szeretnék, de persze minden tanácsot szívesen fogadok :D
2016. dec. 20. 22:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak amúgy válnyúltó mozdulatok...esetleg egy edzőt felkeresel szerintem ingyen is megmutatja.
2016. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó ez így, ne aggódj. Legalább kiesnek a körből azok az üres fejű kacsacsőrű libák, akik csak az izomra és izomagyra buknak.

De ha mindenképp ilyen akarsz lenni: igyál sok sört, egyél zsírosat, amíg el nem éred a 100 kilót. A fejedet borotváld kopaszra és úgy járj, hogy a vállaidat lépésenként felváltva döntöd előre, a kezeid pedig úgy álljanak közben, mintha mindegyik alatt lenne egy-egy dinnye hónaljtájt.

2016. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!