Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan nézzek szembe egy...

Hogyan nézzek szembe egy ilyen félelemmel?

Figyelt kérdés
Hogy tudok szembenézni egy olyan félelemmel, amit maximum csak elképzelni tudok átélni nem. Szorongós típus voltam mindig, de most nagyon félek a mentális betegségektől skizofréniától, attól, hogy őrült leszek. Voltak olyan félelmeim, amikkel könnyen szembe tudtam menni pl. tériszony, mert csak felkellett mennem magasra és néhány alkalom után megszoktam, de ezzel nem tudok mit kezdeni.
2016. nov. 23. 17:37
 1/2 anonim válasza:
40%
Próbáld megnyugtatni magadat!Hiszen butaság,nem lesz ilyen bajod :) ne félj :)
2016. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igy van! Nyugodj csak meg.:) Bár az embereknek sok mindenféle jut az eszébe,de ez nem azt jelenti,hogy úgy is volna vagy lesz.:) Ne beszélj be magadnak ilyesmit.Az életben vannak sok pozitív (jó) élmények evvel foglalkozz! S ne a rosz dolgokkal.Szép estét!
2016. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!