Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet, ha valakin...

Milyen érzés lehet, ha valakinek teljesen elfagyik/megfagyik valamelyik testrésze (lábak, ujjak. )?

Figyelt kérdés

Tudom, fura kérdés, de nagyon érdekel. :)


Azt hallottam, hogy régen fagyás miatt amputálni is kellett végtagokat. Ez igaz?


Normális válaszokat előre is köszönöm. :)



2016. dec. 23. 23:16
 1/5 anonim válasza:
40%
Megfagyik.... 😀😀😀 de jooooo
2016. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem, ha nagyon megfagy valamelyik ujjunk, még ma sem lehet megmenteni.


Talán olyan érzés lehet, mint amikor nagyon fázunk, pár napja kesztyű nélkül mentem, és olyan hideg volt, hogy nem éreztem az ujjam, mikor bementem a meleg lakásba utána még fájt, persze semmi baja nem lett szerencsére :D

2016. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Sokáig erős fájdalom, majd a végén már szó szerint nem érzed hogy hozzád tartozna.
2016. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Én nem éreztem erős fájdalmat. Inkább olyan volt mintha égetné valami, meg csípte. Aztán az is elmúlt. És egy idő után semmit nem éreztem az ujjammal. Utána a kezelés nem volt kellemes dolog, végül amputálták az ujjam.
2016. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az első válasz igazán hasznos :/

Többieknek köszönöm. :)

4-es: Sajnálom az ujjad. :(

2016. dec. 24. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!