Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A férjem állandóan a mosdóban,...

A férjem állandóan a mosdóban, fürdőkádban fújja ki az orrát (a kezébe, amit aztán leöblít). Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
Nagyon undorító szokás szerintem, de azt mondja, csak így tudja rendesen kitisztítani az orrlyukát. Ezt nem tudom elhinni, én is ki tudom fújni zsebkendőbe. Én hiába kérem, hogy használjon zsebkendőt, azért sem. Más férfiak is így csinálják?
2008. okt. 7. 20:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
A papírzsebkendő egy átlagos nyuszitüdőhöz való. Én magam is fehér selejt ágyneműből, pólóból hasogatok zsebkendőket. Munkában és otthon ez van a zsebemben, ha lehasználom, megy a szemétbe. Akkor is jó a textil zsebkendő, ha valakinek ritkán kell, A zsebben felbolyhosodott papírzsepkendőt nem egy élmény használni. Üdv
2009. júl. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
0%
szerintem had csinálja miért ö alkalmazkodjon? alkalmazkodj te
2010. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!