Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudják egyesek azt...

Hogy tudják egyesek azt mondani, hogy nem lehet leszokni a vagdosásról? Olyan nehéz?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt elkezdtem vagdosni magam,a szüleim észrevették egy pár hónappal ezelőtt és azt mondták hogy ha nem fejezem be pszichiátriára visznek.Azóta egyszer sem vágtam meg magam,le tudtam szokni róla,nem tudom mi olyan nehéz benne...

2014. ápr. 11. 18:51
 1/5 Bárzsing ***** válasza:
Akkor mielőtt a szüleid észrevették volna, miért nem hagytad abba? Egyszerűen a fenyegetés nagyobb feszültséget generált benned, mint amit a falcolással vezettél le eddig. Valakiben viszont sokkal nagyobb a feszültség, mint amit egy hasonló fenyegetés keltene. És a függőségi hajlama is mindenkinek más. Inkább örülj neki, hogy te ilyen könnyen le tudtál állni vele, ahelyett, hogy lenézed azokat, akik viszont nem.
2014. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Az én véleményem erről az, hogy aki nem tud leszokni róla, az akaratgyenge. Nagyon jól tudjuk, hogy minden agyban dől el!
2014. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyénfüggö.

Nekem nagyon nehéz volt, egyszer fél évig bírtam, aztán visszaestem, többször is megpróbáltam leállni, de mindig újrakezdtem. Annyi az elönyöm az eddigihez képest, hogy a mélypontjaim gyorsan lecsengnek.

2014. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert ha pszichiártriára vittek volna mindenki elmebetenek nézett volna és ezt nem akartad és ez megfelelő késztetést váltott ki belőled h abbahagyd
2014. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Talán nem voltak akkora problémáid, hogy szükséged legyen vagdosásra.
2014. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!