Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is ostobák a...

Szerintetek is ostobák a lakótársaim?

Figyelt kérdés

Nem én választottam, hogy velük lakjam, így jött, a főbérlő pakolászta ide őket. Egész télen azt kell hallgatnom, hogy jaj, de betegek meg köhögnek, és közben az egész bagázs állandóan kint van, és dohányzik. Szellőztetni a közös helyiségeket nem szokták, mert, hogy fűtünk.

És akkor csoda, hogy folyton, egész télen betegek?


2017. jan. 12. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ettől betegek :)

Attól senki sem betegszik meg, hogy kimegy időnként rágyújtani. Akkor ennyi erőből ki sem lehetne lépni a lakásból.

2017. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szellőztetés hiánya lehet inkább az ok, meghogy mindent összeköhögnek és ezáltál megfertőzik egymást.

A szüleim is azért nem engednek szellőztetni, mert nem az utcát fűtjük, közben meg folyamatosan betegek vagyunk és a szellőztetés shasználna kicsit a bacik elken és amúgy is kell, egészséges. Közben meg azt hajtogatják, hogy nem öltözök fel, azért vagyok beteg. Nos az influenza, nátha, hasmenés vírusa cseppfertőzéssel terjed, nem attól, hogy egy vagy két kabát van-e rajtad. Persze fel kell öltözni, de nemez az oka.

Én is egész december eleje óta beteg vagyok, hol ez, hol az. Titokban szellőztetek, de így is megfertőznek mindig.

2017. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Roviden igen, idiotak. De nem kell azzal foglalkozni, hogy mit mondanak, attol meg te nyugodtan szelloztethetsz minden nap. Ha megkerdezik miert nyitottad ki az ablakot, annyit kell mondani, hogy azert, mert budos van.
2017. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!