Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexias lany vagyok.168 cm....

Anorexias lany vagyok.168 cm. Szerintetek hany kilora kene visszahiznom? 15/l

Figyelt kérdés
Van aki hasonlo magassaggal rendelkezik es meggyogyult? Ti hany kilora hiztatok visza?

2017. jan. 14. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szupi. 5-ös! Igen, vannak alkatilag sovány emberek akik nem anorexiával küzdenek. Azért nem értem, hogy mivel akarsz te segíteni ha nincs demmi tapasztalatod. A válaszoddal sem a kérdező betegségtudatát erősítetted. Ártani nem kéne. Kérdező. A súlyod valóban 55 kg körül lenne ideális. Próbálj egészségesen táplálkozni, ha attól félsz zsírban szeded fel. Ha a fizikai erőd engedi napi 3/4 étkezés mellett kezdj izmosítani. Ne kerüld a fehérjét az kell ahhoz hogy a legyengült izomzatod regenerálódjon. Sok sikert.
2017. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
Honna veszed,hogy nincs tapasztalatom? Éppen,hogy van. Én is alkatilag,illetve öröletesen vékony vagyok/voltam, 174 cm-hez két gyerek szülése és rendes,sőt sok táplálkozás mellett is 57-58 kg voltam évekig. Viszont volt egy időszak,amikor pszichésen ki voltam,később ebből nyombélfekély is kialakult,amikor 48-49 kiló voltam. Óriási különbség van az alkati soványság és bármilyen okból bekövetkező táplálkozási zavar között! Tudjátok egyáltalán,hogya kérdező rendesen eszik-e,hogy ilyen biztonsággal állítjátok,hoyg alkatilag sovány???
2017. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi, a valaszokat. Sajnos nem tartozom azon szerencsesek köze, akik genetikailag vekonyak. Mindig husisabb alkat voltam, mindig volt egy pici feleslegem :(
2017. jan. 28. 17:45
 14/16 anonim ***** válasza:

szia ha gondolod írj privit, én is pont 168cm vagyok.


szerintem ez nagyon relatív, hogy ehhez a magassághoz kinek hány kiló az ideális. Én azt mondom minimum annyi, amennyinél már van menzeszed. Nekem személy szerint ez kb 50kg

2017. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Napi 7x eszek, vegyesen mindent (húst, kenyeret, zöldséget, főtt ételt stb), és 20 évesen 170centivel 51kg-nál nem tudok jobban meghízni, pedig anorexiás nem vagyok :D lehet genetikai is
2018. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
15# vagyok, 20/f
2018. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!