Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 178 cm vagyok és 54 kg, de...

178 cm vagyok és 54 kg, de dagadtnak érzem magam. Lehet, hogy anorexiás vagyok? 14/F

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha te kövérnek érzed magad, akkor igen, ez már anorexia.

Én 4 kg-al nehezebb vagyok, mint te, bár egyébként nő vagyok, de 18 cm-el alacsonyabb is nálad és én nem vagyok kövér, csak jó húsban vagyok.

De konkrétan sovány vagy és már ne haragudj, de ez még egy lánynál is csúnya egy ilyen vékony test, pasinál meg főleg!

2015. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hánemtom, ha a tükörbe nézek akkor a mellkasomat túl nagynak találom. Sokat voltam beteg, akkor is fogytam. Tavaly szeptemberben még 60 kg voltam és 174 cm. Egy csomó tanár mondta már, hogy egyek már vagy valami.
2015. márc. 5. 19:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Már ennyi alapján is elég valószínűsíthető, hogy igen, az vagy! Ilyen magassághoz ekkora súllyal semmiképp nem lehetsz kövér, ha lány lennél is vékonynak számítanál, na de fiúként... pláne. Leírtad két fő, alapvető tünetét is amiből egyértelműnek tűnik: alacsony testsúly, és torzult testkép. Nem is eszel rendesen, gondolom, vagy épp szinte semmit?!
2015. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De, azért eszek rendesen... Nem szeretek éhes lenni. Csak szinte egész télen beteg voltam, mert legyengült az immunrendszerem és most álltam helyre. Akkor szinte teán éltem. Szerintem összeszűkült a gyomrom vagy valami ilyesmi, mert hamar megtelik ebéd közben. És akkor estig egyáltalán nem vagyok éhes.
2015. márc. 5. 20:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja és nem árt ha beszélsz egy felnőttel erről, mert nagyon súlyos következményei lehetnek! Ez egy komoly betegség! Ugye tudod, hogy meghalhatsz? Én is voltam anorexiás, sőt bulimiás is, de nekem sikerült kijönni belőle (testileg). De nagyon nehéz, és agyban még mindig beteg vagyok, mert én is kövérnek tartom magam, na de én lány vagyok, nálad 4 cm-vel alacsonyabb, és 4 kg-val több.
2015. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És furcsa zsírréteg van a mellkasomon, amit nem értek, meg tényleg van egy kis mellem. A vállamnál ilyen telt cucc. Az mitől lehet?
2015. márc. 5. 20:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Az legalább jó ha eszel, ne is koplalj szándékosan, mert abba bele lehet halni!
2015. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bulimiás azért nem vagyok és nem is leszek :D Csak nem tartom megfelelőnek a testi arányaimat. Az utcán, ha meglátom oldalról magam, akkor a fenekem tűnik túl nagynak... Nem értem..
2015. márc. 5. 20:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem zsír, szerintem az csak bőr. De ha téged zavar eddzél, de biztos, hogy nem vagy kövér!
2015. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 150 cm vagyok sportos 53 kg és nem vagyok kövér edzőm szerint 4 kg plusz van rajtam. Áruld már el, hogy lehetnél ilyen súllyal kövér, ráadásul fiú létedre igen könnyáű csontozatod van.
2015. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!