Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti is tapasztaltatok már...

Ti is tapasztaltatok már ilyet? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ott kezdeném, hogy pár hónapja érzem, hogy egyre rosszabb a kedvem, rosszul vagyok, ha lehet úgy mondani, lelkileg. Otthon, suliban, barátokkal minden rendben, jobb nem is lehetne, szóval nincs is okom erre a rossz közérzetre. Még akkor is érzem, ha mondjuk nevetek és jó a kedvem. Alapból egy nagyon vidám, 16 éves lány vagyok.

Mostanában sokkal fáradtabb vagyok, nagyon sokat tudok aludni, valamint sokszor fázok. Sokszor sírok ok nélkül hosszú ideig, csak úgy jön. Úgy érzem nagyon ellustultam, eléggé nemtörődöm a stílsom tanulás terén, pedig jó tanuló vagyok. Nehezen alszok el.

Ami számomra ijesztőbb, hogy volt olyan, hogy csak ültem és bambultam majdnem másfél órán át. Már 2x volt (bocsi ezt másképpen nem nagyon tudom megfogalmazni) "dühkitörésem", csak nem düh, hanem rámjött random a sírhatnék és fél órán keresztül fel-alá mászkáltam az előszobában elég ijesztő gondolatokkal és úgy éreztem, mintha görcsölne az egész testem.:(

Az utóbbi 1 évben sokat is betegeskedtem. Anyumnak mondtam belőle részleteket, azt mondta, hogy csak a kamaszkor miatt van. Tényleg csak ez lenne? Mit tehetnék? Nagyon rossz ez az érzés, nem bírom. Amúgy bocsánat, ha kicsit érthetetlen, összefüggéstelen az írásom.



2017. jan. 16. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A rengeteg hormonalis valtozas, amin atmesz, sajnos egyreszt ilyen, kitoresek jobbrol-balra (en is rengeteget szenvedtem ezek miatt, pedig ugyanugy, mint Nalad rendben volt minden rendben volt.)

A kerdes: konnyebben felidegesited magadat? Vagy esetleg ezek a gondolatok tok random jonnek? Van vmi elozmenye, oka? (Ha pl olyan dolgon idegesited fel magadat, hogy mondjuk megint lekested a buszt, vagy hogy ott egy cipo es tegyuk fel megbotlasz benne, es ezen normalis esetben csak tovabb lepnel, akkor igen, ezek a hormonok. Ha viszont ezek a dolgok random jonnek, barati tarsasagban konnyen fehuzod magadat blablabla, akkor kerd meg anyukadat, hogy elmehess egy allami gyerek pszichologushoz, hatha O eszrevesz vmit (lehet am, hogy frusztral is valami, aminek a pontos okat meg Te sem latod).egyebkent az ilyen ellatas teljesen ingyen van, csak nezz utana a neten, igazolast is ad (hurra, lehet egy napot hianyozni a sulibol! :D) (allami ellatast keress mindenkepp az az ingyenes 18 eves korig)

2017. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
random nyomjátok?
2017. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is így van,csak annyival másabb hogy nekem nagyon rossz s zavar a menstruációm.Nem vagyok biztos lehet,hogy téged is zavar,ha meg van.Fiúk ha valaki közületek olvassa ezt csak tudja,hogy nem vicces.
2017. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!