Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sportfogadasrol leszokas hogyan?

Sportfogadasrol leszokas hogyan?

Figyelt kérdés

Imadom a focit es ertek is hozza es par eve szokgam fogadgatni. Sokaig irtam is a teteket es az elejen hiaba volt nagyobb profitban hosszutavon mindig - lett a vege. Ha nyerek akkor elhiszem hogy nyerhetek meg tobbet/tobbszor. Ha vesztek tetet emelek es nem csak visszanyerni akarok hanem meg profitot is letrehozni.

Es levonva a dolgokat tudom hogy abba kene hagyni de hogyan?


Egyfeszt focit nezek meg kovetem napi szinten. Es ranezek hogy milyen meccsek lesznek milyen bajnoksagba mar azt latom hogy kinek kell nyerni es erre jot lehetne fogadni. Ennek nem tudok ellenalni. Rosszul esik ha tudom hogy valaki nagy esellyel nyer es butasagnak tartom hogy nem "hasznalom" ki. Aztan ha rakok ra es jon akkor azert kerulok megin bele a korforgasba ha veyztek akkor azert. Hogy birjm ki?


2017. jan. 30. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, szint mintha magamat hallanám.

Januárban mindenem elbuktam amit csak lehetett...

Én most egy új módszeren dolgozok, nem emelek tétet, eddig mindig tét emelő stratégiával dolgoztam, meg is lett az eredménye, egymást után 15 ször sem nyertem...

Másik hiba, hogy a nagy meccsekre akarsz fogadni.

Harmadik hiba, hogy gyorsan és nagyot akarsz nyerni.

Nem akarok nagyon okoskodni.

De ha a játék kedvéért játszol akkor nem kell leszokni, játsz 200 Ft -tokkal én is szoktam úgy főleg hétvégén.

Ha ebből akarsz megélni, akkor meg nem fogod élvezni a játékot. Ha naponta 1-2 % profitot szerzel akkor az bőven jó, hosszú távon persze.


Én amit most kipróbálok igaz csak kis téttel kezdtem 11 db minimum 2,60 as oddsot húztam be, kiszámoltam ha 5 bejön már van profit. Mai nap a Las Palmas és az Utrecht be is jöttek, és a harmadik a Red Star bukó lett.

De a tétemelőt megtanultam sajnos a saját bőrömön, hogy az nem jó, ha sokat játszol úgyis jön egy nagy bukó széria, 600 Ft-ból felmentem (igaz neten, meg az elején feltettem az elsőre az egészet) 15.000 ig, utána bebuktam + még mellé vagy 40.000 ret a tartalék pénzemből. Volt hogy 6x egymást után nyertem aztán a végén 15x egymás után nem, és 1-1 gólokon ment el, nem meccseken hanem gólokon.

2017. jan. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez olyan lesz nalam mint a cigi..vagy abbahagyom vagy nem..ciginel se gyujtottam ra akkor ezt is ki kell birnom..sajnos ezt nem lehet normalis keretek kozt csinalni. Mert elkap csak a gepszij elobb utobb..mint az osszes tobbi fuggosegnel teljesen abba kell hagyni
2017. jan. 31. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát olyan nagyon mégsem érthetsz hozzá, ha negatív a mérleg.
2017. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert ha borul a papírforma akkor azt ki tudja előre? vagy ha a bíró belenyúl a meccsbe kitudja előre? a játékosok kihagynak mindent azt ki tudja előre? ha valaki kiállítatja magát a 5.percben azt kitudja előre? fogadásról és a sportról van szó nálam ,nem befektetésről beszélek.m
2017. jan. 31. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Sikerult leszoknod vagy miujsag azota?
2017. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat a fogadasi osszeget lecsokkentettem rendesen. 2 hete volt egy fellendules mikor raktam. De joval kisebb tettel. Bejott 3 szelveny. Nem emeltem teteket. Aztan azt a plust amit nyertem sajnos vissza is jatszottam de 0 nal abba is hagytam. 1 hete nem jatszottam most kb.
2017. márc. 2. 00:40
 7/7 anonim válasza:

Szia.


Mi történt veled azóta?Sikerült abbahagyni?Ugyanez van nálam is....:(

2019. okt. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!