Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportfogadasrol valo leszokas...

Sportfogadasrol valo leszokas hogyan?

Figyelt kérdés
Regota sportfogadok meg nezem kovetem a focit. Elegge benne vagyok,realisan latom a dolgokat,es eroviszonyokat. Altalaban felmegyek egy bizonyos plus ig, de utana bejon mindig 1 2 varatlan eredmeny amire elso ranezesre simanak gondolja az embert. Aztan a profit nagyresze ilyen eredmenyek utan elfogx hamar. Aztan ugye jon az emberi hiba hogy ha nyerunk tobbet akarunk ha vesztunk akkor ugye fejunket elvesztve nyernenk vissza. Es emiatt a korforgas miatt nem tudok 1rol a 2re lepni. Minuszba meg nem voltam. De ha nyerek visszs is megy es igy csak a feszultseg meg idegeskedes megy ra. Viszont annyira imadom a focit hogy felek elveszti igy a erdeklodesemet. El se tudom kepzelni a meccsek elotti elemzesek nelkul a hetvegemet vsgy bl elotti reggeleket. Lottozoba jaras is msr rutin ismernek stb. Ezt hogx tudnam vegleg elengefni hogy a focit elvezhessem enelkul is? Legjobban attol felek hogx ranezek a meccsekre es rogton eszembe jut msjd h "hmm ezeknek nyerni kell" "ok tuti nyeik ezt a meccset mostmar" es ebbol jon alapbol hogy ezek jo meccsel fogadni kene ra. Ha nem teszem olyan minths kihagynekcegy lehetoseget a penzszeerzesre. Szerintetek?
2016. okt. 27. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Párom most bukott 130 ezret.

Nem is játszik többet!

2016. okt. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el a késleltetett jutalom című könyvet, én annak a gondolatvilágával szoktam le 14 év után a cigiről, a cukorról, és az adta meg az erőt a testépítéshez...


+ mi legjobb haverjainkkal pofogadni szoktunk, vagyis pofonban fogadunk... sokkal szórakoztatóbb mint pénzben :)

2016. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elolvasom koszonom.

Ez a masik amit nem ertek. Leszoktam cigirol,kaverol, nem eszek semmi cukros lisztes etelt. Inni is csak szulinap karacsony szilveszterkor szoktam. Egyszeruen a fogadasrol nem birok(merek) lemondani mert imadom a focit es tenyleg kozepsulis ota bennem van ez hogy mrgyunk lottozoba stb..hetvrgi meccsek elotti elemzesek.meg bennem van az emlek hogy hanyszor volt olyan hogy fogadas jol ment 2 3 hetig es mennyi mindent tudtsm venni belole..igaz utana a profit el is ment kovi 2 hetbe.

2016. okt. 27. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!