Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párom mikor érti meg hogy...

Párom mikor érti meg hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Epilepsziával diagnosztizáltak gyerekkoromban. Remélem nem kell leírni mi ez és mik a tünetei.

Folyton csattogtatja a nyelvét mellettem. Többször kértem szépen ne csinálja mert rosszul érint. Mindig híradón, ijesztő filmeken hagyja a tvt. Sokszor 160-nal hajt rossz utakon. Össze vissza előz meg versenyez. Ilyenkor sokszor sikítok hagyja abba és lassítson. Múltkor majdnem elhánytam magam és fél óra kellett hogy lenyugodjak. Úgy érzem totál nem érdekli az egészségem.

29 vagyok ő 37 éves.


2017. febr. 8. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire értetlen és önző miért vagy még mindig vele?

Csak magával foglalkozik.

2017. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a jelek szerint nem csak nem érdekli az egészséged, hanem tekintettel sincs rád.
2017. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Keress egy fiatalabbat, aki veled egyidős. 29 éves lányok mindig itt rontják el.
2017. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idosen meg nem ertette meg,akkor valoszinu,h csak akkor fogja,ha majd felakadt szemekkel rangatozol mellette.Inkabb olyan mintha arra hajtana,h rosszul legyel.
2017. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

A híradó epilepsziás rohamot provokál...?


Bocs, de a száguldozáson kívül nem nagyon látom, hogy az epilepsziádhoz mi köze van az ő gyerekes és idegesítő viselkedéséhez. Megmondod neki felnőtt módjára, hogy zavar, hagyja abba. Ha nem tetszik, akkor lapát.

2017. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ki akar csinálni! Biztos van valami anyagi háttere a dolognak.
2017. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5! Had ne fejtsem ki bővebben mi köze van hozzá.

Többször kértem és mondtam neki hogy legközelebb elhagyom. Mintha a falnak beszélnék.

2017. febr. 8. 15:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne, szívesen tanulnék belőle.
2017. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem hagyod ott? Egy igazi k.csög lehet már bocs!!
2017. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már eleve a tv rohamot válthat ki,mivel,hogy villog.

"Különböző érzelmileg igénybevevő, felindultsággal járó negatív, ritkábban a pozitív hatások rohamot kiváltóak lehetnek. "Gondolom ezért írta a kérdező a híradót és az ijesztő filmeket.

2017. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!