Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó orrfolyásnak mi lehet...

Állandó orrfolyásnak mi lehet az oka, mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megfázva, alapállapotban folyik az orrom, hidegben ez fokozódik (nem úgy mint másnak, hogy "néha" ki kell fújni, hanem 10 percen belül legalább 5x, ha hidegben vagyok), evés közben is mindig megindul, legkevésbé lakásban van problémám ezzel, tehát inkább a szél, hideg segít rá, de már lakáson belül is fújkálom, illetve napi 5x biztos tüsszentek. Allergiavizsgálaton illetve füll-orr-gégészeten nem állapítottak meg semmilyen allergiát/rendellenességet, úgyhogy innentől kezdve tippem sincs hogy mi a fenét kezdhetnék ezzel...Iszonyatosan idegesítő, azt akarom, h vége legyen végre. Nem tudom, összefügg-e de amikor meg beteg vagyok, eleinte képes vagyok napi 400 zsepit elhasználni...azért ezt sem hiszem, h átlagos és normális lenne...Szedtem már próbaképpen Loratadine allergiagyógyszert, illetve Mometosan orrsprayt és még egy másik fajtát írtak fel fül-orr-gégészeten, de egyik sem használt sz*rt sem, csak pénzkidobás volt...
2017. febr. 9. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem orrsövényferdülés okozott ugyanilyet, csak nekem a melegre lett rosszabb.

Megműtötték, javult, de nem lett töméletes, mert már kitágult az orrnyálkahártya és túl érzékeny :(

2017. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Orrsövényferdülésem nekem is van, de az orvos szerint enyhe, és nem gondolná, h ettől van. Illetve hozzátette, hogy "orrsövényferdülése kinek nincs":D
2017. febr. 9. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!