Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gáz, ha csak három-négy...

Gáz, ha csak három-négy naponta tusolok?

Figyelt kérdés

inkább négy naponta.

egyébként nem érzem magam koszosnak/büdösnek. minden reggel arcot mosok és hónaljat (+dezodor), naponta 3x-4x fogat mosok.



2017. febr. 15. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Észrevedték e már? Ha nem, akkor -szerintem- nem baj.
2017. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
a napi arcmosas alap dolog, a 3-4 fogmosas viszont tulzas. az, hogy csak 4 naponta vagy kepes a viz ala allni, az eleg szornyen hangzik! nem kell orakig azni a viz alatt,de tessek igenis minden nap egy gyors 3 perces zuhanyt legalabb megejteni. viz, tusfurdo, viz, es kesz is vagy. nem irtad, hogy no vagy vagy feri, de semmikepp nem irigylem a barodat, ha a te szagos alfeledet kell szagolnia. :D
2017. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Szinte soha nem tusolok, utoljára évekkel ezelőtt tettem.
2017. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az hogy te nem érzed, nem azt jelenti hogy a környezeted Sem.
2017. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég, ha naponta megmosdasz. Nem csak az arcod és a hónaljadat, hanem derékig és alul is.
2017. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van napi alap tisztálkodás,és teljes fűrdés.Van akinek a munkája megköveteli ezt.Aki ilyennek nincs kitéve,annak inkább káros a napi fürdés .Minden olyan anyagot eltávolitasz,ami a bőrt védi .Fűrdés rajongók elcsodálkoznátok azon,amit erről a bőrgyógyász mond .

Lenne hm.hm

2017. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egyébként volt olyan időszak amikor "csak úgy" minden nap (vagy legalábbis minden 2. nap) tisztességesen letusoltam, de nem éreztem magam jobban, sőt rossz volt, hogy akkor is le kellett tusolnom, amikor pedig még tisztának éreztem magam. egyébként számít, hogy én hogy érzem magam, lehet, hogy te, kedves második, minden este, amikor hazamész koszosnak, büdösnek, izzadtnak érzed magad, de nálam ez ritkán áll fenn.
2017. febr. 16. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem vagy büdös és így érzed jól magad, akkor nem gáz. Viszont azért nem ártana az intim testrészeket is minden nap megmosni.
2018. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!