Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Áprilisban leszek 16, az a...

Brinier Turnip kérdése:

Áprilisban leszek 16, az a kérdésem, növök-e még? 170-173 cm vagyok, nagyon nagyon szeretnék magas lenni,190 körüli, akár magasabb, hogyan érhetem el? Heti háromszor úszok 1 órát és minden nap van tesi óra!

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Úszástól nem nő meg senki. Attól még az egy egészséges dolog. 16 éves kor után általában már sokat nem nő az ember, de kivétel mindig van. A 173 teljesen jó magasság. Az ember nem egy magas gyerek, de nem is törpe.
2017. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy. A lányoknál az első menstruációval zárul be a növekedés folyamata. Onnantól semennyit nem fogsz nőni, a csontjaid végei bezáródtak, nem lesznek hosszabbak. Én 140cm-s maradtam és nagy reményekkel kérdeztem az oevost hogy nőhetek e még, de sajnos nem...
2017. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, azt kihagytam, hogy a fiúknál pedig kb a lányok után 1-2 évvel törtenik meg a végleges bezárulás (kb 14-15 év)
2017. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a genetikád.Még nőhetsz pár évig,de hogy konkrétan eléred-e a 190cm-t ,azt nem hiszem.Van egyáltalán magasabb a családodban?
2017. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Apám 182 körüli, a volt papám pedig magasabb volt, tőle sok genetikám van, például a hajam, orrom :D tudom nem ide tartozik, de lehetséges hogy a növési genetikám is hozzá hasonul. De én azt hallottam, a fiúk 21 éves korukig nőnek, de hogy mennyit és hogyan, nem tudom... De nagyon szeretnék még, semmiféle megoldása nincsen? (Fiú vagyok)
2017. febr. 20. 22:17
 6/7 anonim válasza:
Igen,a diúk 21 éves korukig nőnek :) (a lányok meg 16,még nekem is van esélyem,nem mintha annyira alacsiny lennék)
2017. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, még tuti fogsz nőni :)
2017. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!