Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emésztési rendellenesség?

Mel81 kérdése:

Emésztési rendellenesség?

Figyelt kérdés

Kérdésem meglehetősen kellemetlen,de a probléma már annyira zavaró,hogy muszály vagyok utánajárni.Nem rólam,hanem az élettársamról lenne szó,azon belül is a szelességéről.Nem vagyok egy fintorgó,kényes típus,úgy gondolom emberek vagyunk,mindenki büfizik,pukizik, és egy kapcsolatban,két összeszokott ember között ez nem kell hogy tabutéma vagy szégyen dolga legyen,nálunk sem az.Viszont van egy dolog ami szerintem már rendellenes,és ki kell hogy mondjam: számomra már egyenesen undorító. Mindennapossá vált már,hogy a hajnali órákban olyan üvöltő bűzre kell ébrednem,mint a koleratelepen.Még egyszer mondom: ERRE ÉBREDEK!!! Oké hogy az ember éjjel emészt,meg stb.,de hogy nála nincs valami rendben,az hótziher. Egyrészt ugyanazt esszük,és nálam nincs ez a probléma. Akármi a kaja,ha fújós,ha nem fújós,ő minden hajnalban olyan elviselhetetlen,és állandóan ugyanolyan szagú,gyomorforgató szeleket ereszt ki magából,hogy a szobában szó szerint nem lehet megmaradni,ablakot kell nyitni,mert fojtó a bűz.Sőt odáig fajult a dolog,hogy sajnálom,de hajnalonként át kell disszidálnom a másik ágyra,bár a szag előbb-utóbb igy is elér hozzám,de legalább nem kap telibe. Olyan,mint ha rohadna valami,vagy nem is tudom mihez hasonlitsam. Lehet hogy most sokan mosolyognak, ( bevallom én is elmosolyodtam párszor írás közben ) de nem viccelek,ez komolyan nagyon zavaró. Gondolom neki is kellemetlen,mert mindig szabadkozik,hogy nem tehet róla,meg stb.......okéééé de attól nekem meg még kijön a belem minden áldott éjjel.

Mi lehet erre a megoldás,valami biztos hogy nem jó az emésztésével,lehet ez ellen tenni valamit????


2017. febr. 25. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Laktóz- vagy tejfehérje-érzékenység? Valami olyat eszik, amit nem tud megemészteni, az is lehet, hogy kevés a gyomorsava.
2017. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!