Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a változás betudható a...

Ez a változás betudható a szülés utáni (szoptatás alatti) hormonoknak vagy vizsgaltassam ki magam szerintetek?

Figyelt kérdés

Fiam mar elmúlt egy eves, a szülés ota melegben (18 fok felett volt ez tavaly, de idén ma is!!)szörnyen érzem magam, sokszor rosszul leszek - túlzottan izzadok, van higy lesapadok, kapkodom a levegőt, remeg a kezem. Neha muszaly leülnöm - bárhol! :-( - ilyenkor valami hideget teszek a tarkomra, iszok, nagyokat lelegzek es kb fel óra múlva jobb, de ahogy ujra elindulok par perc es ismét leizzadok. Tavaly megnyugtattak, hogy el fog múlni...de most meg 15 fok sincs?! Mit tanácsoltok? Haziorvos? Vagy valami egyéb? Volt valakinek hasonlo?

Ja azt nem irtam, hogy túlsúlyos nem vagyok es rengeteget iszom mindig, szülés elott bírtam sőt imádtam a meleget.

Köszönöm, ha valaszoltok!



2017. febr. 26. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen egy konzultáció egy endokrinológussal nem ártana.
2017. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. febr. 27. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!