Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatás - elalvás komoly...

Altatás - elalvás komoly gondok 8 hetesnél? Részletek lent.

Figyelt kérdés

2. gyerek. Egyenlőre a mi szobánkban van, bölcsőben az ágy mellett, hogy a tesót hagyja aludni a másik szobában. De nem szeret a bölcsőben lenni. Eddig azt hittük, hogy a hasfájás miatt sír olyan sokat esténként és nem tud elaludni. Most már nem fáj a pocakja, de egyszerűen nem tudjuk elaltatni. Most már este fél6 óta van ébren és az esti szopi óta (fél8) nyűglődik. Azóta már kapott többször cicit hátha attól megnyugszik. Meg is nyugodott - 2 percre. Cumizni szeretne a cicimmel, de már eléggé fáj is, annyira feláztatja. A rendes cumit meg kiköpi, öklendezik tőle. 28a óta Nagymamánál voltunk, ott is aludtunk. Ott utazóágyban alszik, simán elalszik - szopi, leteszem, kicsit mocorog és már szunya. Azt hittem ezután, hogy ma hazajövünk, itthon is beállunk erre. De lám.... Most már az ágyon mellettem sem nyugszik meg, csak üvölt...


Ki vagyok készülve, nem tudom folyamatosan minden este 4-5 órán keresztül altatni... Így a másik gyerek este, amikor nagy szüksége lenne rám (2 éves), nem kap belőlem semmit.


Mivel próbálkozzak? Holnap felállítom neki a bölcső helyén az utazóágyat, hátha csak azt nem bírja és a másikban menne az alvás... Kérlek adjatok még tanácsot, mert ez így kínkeserves.....


Köszönöm előre is! Egy elkeseredett anyuka...


2011. jan. 1. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

ez volt az első gondolatom h állítsd fel neki az utazóágyat, hátha abban otthon is laudna nyugisan.

nem lehet h az utazóágy puhább neki? és a bölcső meg keményebb? mert az én fiam a puhább ágyon jobban szeret aludni mint a keményebben.


másik:nekem 2,5éves a nagyobbik fiam, és 3,5hós a kicsifiam. miota hazajöttünk egy szobában vannak. semmi probléma nincs, nem ébresztik fel egymást. ha közel van a szobátok a kicsik szobájához és elférnek benne ketten is nem lenne jobb megprobálni h együtt legyen a két kicsi?


még valami: nekem pl ha nem plüss lepedő van a kicsi alatt a kiságyában akor nem alszik nyugiban. valamiért kell neki az a puha érzet amit a plüss pléd jelent neki.

2011. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg szenteltesd ki a házat vagy vigyél szentelt vizet a templombol és a szobátok 4 sarkába önts egy kicsit!és meg fog nyugodni a kis babád:)mert szeintem érezz v lát vmi olyat amit mi nem mert a kisbabáknak megvan hozzá az érzékök...és lehet hogy attol fél szegényke.mert ha máshol simán elaludt csak otthon nem akkor szerintem tuti h ez.de elöte probáld ki az utazos táskát ha nem jön be akkor jöhet a szentelt viz!én nem tom h te mennyire hisszel az illyesmiben.de öszintén meg valva egy 8 hetes baba 4 orás altatás után sem alszik,és a cicitölsem nyugszik meg,ha nem fáj vmije akkor látt vmit amitöl fél és ezért sir!!!nekem a fiam 8 hetesen csak evet és aludt és ez igy megy egészen mostanáig pedig már 5 hos:)álldott jo gyerek álldás komolyan:)))
2011. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok. valamennyire igaza van a második hozzászolonak is. én nem mertem ezt irni, mert gondoltam csak én vagyok ilyen h hiszek valamellyest az ilyesmiban.


meg nem hiszem azt sem h egy 8hetesnek nem fáj a pocija. nekem 3,5hós a babám és most kezdem azt mondani h ok vége a pocakfájásnak. most meg ugy nézem kezdődik a fogzás. ami az első gyerekemnél 2hósan indult - ekkor már mozognak a fogcsirák.

erre e szellemet lát a kicsi dologra meg visszatérve - sokan hisznek benne. és lehet valami igazság alapja is a dolognak - én hiszek is meg nem is nemtudom eldönteni mi az igaz. mert van h a babám mered egy pontra mintha lenne ott valami és csak vigyorog meg beszélget - háááát nemtudom.

2011. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!