Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan drog ami hallucinogé...

Van olyan drog ami hallucinogén, vagy csak minimálisan az és nem hoz elő parát, badtripet?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 04:32
 1/5 Jorck ***** válasza:

Most mondanám hogy pl érdemes lenne a látnok zsályával, vagy yopo mag porral próbálkoznod, de az az igazság ezek is NAGYON erős hallucinációkat okoznak viszont csak rövid időre. (5-10p)

Ezek azért lennének hasznosak mert ha valami baj is van gyorsan elmúlik a hatás, viszont

nem ajánlgathatok ilyeneket mert illegálisak (mind a kettő hatóanyaga).


Viszont ha mentálisan stabilnak érzed magad, a közeli családodban nem jellemzően voltak mentális problémák (skizofrénia, pszichózis, stb.), akkor adhatok egy tanácsot DE CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE.

A hallucinációk úgymond egy másféle nézőpontot adnak majd, de ugyanerről a világról, csak egy más megközeleítésből, ezért végül is nem kell tőle megijedni.


Szóval a recept:


Elmész egy boltba tavasszal (lehet tesco, vagy csak valami falusi kisbolt), aztán venni kell:


kékhajnalka magot


Olyat ami csomagban van és világos vagy égszínkék színű virágok vannak rajta (az Ipomoea tricolor pl biztos hogy jó lesz)

A magokat össze kell törni, porrá kell darálni mert nem lesz jó másképp, és pl joghúrtban megenni 400-600 magot ahhoz képest hogy milyen erős hallucinációt akarsz. Megeszed jön a hányinger hasfájás, aztán jön az utazás amit már semmi nem állíthat meg.

Érdemes felkészülni rá hogy egy adag kb 6-8 órás hatású lehet amikor nem nagyon tudsz normális emberekkel kommunikálni.


Ha még keményebbre akarod fokozni rendelhetsz pl. hawaii farózsa magot is:


[link]


Ebből a magból 5 db-al viszont teljesen legálisan elérheted majdnem egy lájtosabb LSD bélyeg erejét.

Ez semmiképp sem játék!! az 5 öt még a pro-k is alig bírják ki, kezdésnek maximum 3 at ajánlok amire 4h után rá lehet tolni még ha kevés.


Ajánlanák még neked egy dokumentum filmet is:


https://www.youtube.com/watch?v=pugpp8M6w74


Ha viszont a hajnalkáról is olvasanál előtte részeltesen ezen a topic-on megteheted:


[link]

2017. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jorck ***** válasza:
Ja a legfontosabb le is maradt, a válasz a kérdésedre: NINCS :)
2017. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az lenne a kérdésem, hogy régen bevettem hawaiitörpét, de az nem hatott. Egybe nyeltem le. Te hogyan fogyasztottad?

Kékhajnalkától én is trippeltem de az nem volt valami jó, elég rosszak a testi tünetek.

2017. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jorck ***** válasza:

Mindenféle képpen össze kell porrá törni, különben nem hat!!


Vigyázni kell az adagolásnál is, mert a mostani fractal magok körülbelül 2x olyan erősek mint a sima hawaii.


~Amúgy én úgy szoktam hogy mozsárban összetöröm, elkeverem 1/3 arányban gyömbér porral, becsomagolom egy kis papírzsebkendő darabba, és lenyelem bombába. Viszonylag üres gyomorral szoktam, hogy ne legyen kemény émelygés, és később szoktam rá valami könnyű kaját enni.

2017. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden pszichedelikum/hallucinogén potenciálisan ELŐIDÉZHET rossz érzéseket, nehezen feldolgozható élményeket. Ennek a kockázatát azonban minimálisra lehet csökkenteni megfelelő felkészüléssel, zenével, társasággal. Ezek nagyon fontosak! Szinte fontosabbak, mint maga a szer. Az is csökkenti a kockázatot, ha nem egy stresszes/zaklatott nap után veszed be. Előtte és utána is hagyni kell időt az agynak "kikapcsolni", illetve feldolgozni az élményt.

Érdemes elsajátítani meditáció során használt légzéstechnikát - nekem volt már, hogy átsegített egy nehezebben induló utazáson. Ha azt érzed, kezdesz parázni, válts megnyugtató zenére, és koncentrálj a légzésedre!

2018. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!