Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérplazma adás első alkalom?

Vérplazma adás első alkalom?

Figyelt kérdés

Első alkalommal nem vesznek le vért csak vizsgálat van?

Vagy hogy zajlik és mennyi ideig tart?



2017. márc. 15. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki kell tölteni egy kérdőívet, itt megnézheted:

[link]

A tájékoztató is fenn van ugyanott.


Ha az ott adott válaszaid alapján adhatsz vért, akkor mérnek vérnyomást, meghallgatnak és adhatod a vért vagy a plazmát.

2017. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2017. márc. 16. 07:55
 3/3 anonim ***** válasza:
kicsit helyesbítve az első válaszoló írását, amikor legelőször mész plazmát adni, tehát alkalmassági vizsgálatra, ki kell töltened egy nagyon hosszú kérdőívet, hasonló a véradóshoz, már nem emlékszem rendesen. aztán megnézik, alkalmas(ak)-e a véná(i)d a plazmaadásra, és talán az orvos is megvizsgál, bár már ebben sem vagyok biztos, én már régi motoros vagyok. azt hiszem, vért is vettek. alapból a plazmaadás kb. egy órát vesz igénybe minden előzetes vizsgálattal együtt, a leendő donorok vizsgálata is telhet ennyi időbe, ez attól függ, milyen sokan vannak.
2017. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!