Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha menstruációs bugyit használ...

Ha menstruációs bugyit használ a barátnőm az furcsa?

Figyelt kérdés
Meglátogatott a barátnőm. Mikor elkanyarodtunk kicsit intimebb dolgok felé (ki akartam gombolni a farmerját) akkor közölte, hogy most ne, mert megjött és menstruációs bugyi van alatta. Kérdeztem, hogy az milyen és megmutatmá-e, de azt mondta titok és nem alkalmas... Furcsa volt a szitu. még nem volt olyan barátnőm, aki ilyet hordott volna. 23F - 21L
2017. márc. 18. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
A menstruációs bugyi szerintem azt jelenti, hogy nem szexi, hanem egy "lepukkantabb" darab, amit kevésbé sajnál az ilyen napokon. És szerintem ezzel semmi gond nincs, hogy ezt nem mutogatná szívesen. Nem is értem, mi ezzel a gondod.
2017. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van külön erre a célra több bugyim. Kényelmes, pamut, könnyebben tisztítható, ha betétet használok, jobban megtapad benne és összességében nagyobb felületű is, mint, amilyeneket általában viselek.
2017. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy minden barátnőd hordott ilyet, mivel ez teljesen hétköznapi női bugyit jelent, ami a kényelmesebb kategória, kevésbé szexi cucc - csak fel sem tűnt neked. Te most valami spéci gumibugyira gondoltál, vagy mi?!
2017. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
2017. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Ugye nem gondolod komolyan, hogy Mo-n bárki is ilyet hord? :D
2017. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pontosítást. Igen, úgy említette, hogy ez egy speciális bugyi és az interneten vásárolta.
2017. márc. 18. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!