Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szervezzem meg a...

Hogyan szervezzem meg a fogyásomat?

Figyelt kérdés

Súly: 93.6 kg

Magasság: 172 cm

Kor: 19


BMI: 31.6

Testzsír: 31.9%

Izom: 45.6%

Víz: 49.4%

Protein: 16.2%

Zsigeri zsír: 17

Csont tömeg: 3.4%


Sziasztok.


Utoljára 16 éves koromban volt normális súlyom, ami 73 kg volt. Akkoriban az átlagnál izmosabb voltam, mert sok fizikai munkát végeztem a ház körül, és fél évig jártam testet építeni is.


Azóta nagyon meghíztam, most 94 kg vagyok. Már egy éve próbálok lefogyni, kalóriaszámlálással próbálkoztam, de mindig felhagytam vele 1 / 2 hónap után. Néha elmentem futni. Ezekben a hónapokban sikerült leadnom 3-4 kilót, viszont amikor abbahagytam a kalóriaszámlálást visszaszedtem legalább 6-ot.


Már kezdem azt hinni, hogy azért térek vissza a zabáláshoz mert pótszerként használom.


A segítségeteket szeretném kérni, hogy összeállítsak egy tervet a lefogyáshoz. Nem akarok gyorsan lefogyni, az a cél hogy ne adjam fel, és hogy fél - egy év alatt visszatérjek a normális súlyomhoz. Nagyon rosszul érzem magam, hogy 19 évesen így nézek ki, és ebből csak néha mégtöbb csoki evés lesz.


Egy évig egyedül próbáltam megoldani, de túl gyengének bizonyultam a feladathoz, ezért muszáj segítséget kérnem tapasztalt emberektől.


Milyen kalória keretet kövessek? Mennyit kell mozognom? Menjek terembe, fussak a szabadban, vagy iratkozzak be TRX-re?


Nagyon hálás vagyok mindenkinek aki elolvasta, és megpróbál segíteni.



2017. márc. 19. 09:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!