Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholizmusnak számít? Mitől...

Alkoholizmusnak számít? Mitől lehet ez? Miért?

Figyelt kérdés
Elmúlt 3 hétben heti szinten 3x, pl., hétfő, szerda, péntek iszok. Hülye szokássá vált, hogy munka után megiszok 3 sört. Aggasztónak tartom, mivel egyedül az iszik, aki bánatos. Nem tartom magam annak, mivel boldog vagyok és kiegyensúlyozott és jól keresek, de sokat dolgozok a jövőm miatt. Jó érzéssel tölt el, ha hazaérek, és iszok és zenét hallgatok a laptopon közben. Én ezt súlyos gondnak tartom, mivel anno ilyet sosem csináltam, de teszem hozzá szeretek bulizni eljárni. Nektek mi a véleményetek erről ? Szellemi munkát végzek. + elkezdtem whitney houstont hallgatni sörözés közben :(
2017. márc. 21. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Alkoholista gyanú akkor van, ha már szokássá válik és esetleg a mértéktartás sem megy. Szerintem minél előbb váltsd le a munka utáni piálást, mert berögződik és már csak attól fogok jól érezni magad. Ne legyen jutalom se, mármint hogy "már 3 napja nem ittam, na végre most ihatok". Ezeket a viselkedésformákat nem szabad megszokni.
2017. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az alkoholizmus azt jelenti h fuggo vagy azaz nem tudsz leszokni ha gondnelkul le tudsz mondani a napi sorfogyaszasrol akk nincs gond. De ahogy az elottem levo mondta h nehogy szokassa valjon ink elozd meg a problemat es pentekenkent igyal picit tobbet a munkatarsaiddal de hetkoznap ink mellozd
2017. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!