Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi számít már alkoholizmusnak?

Mi számít már alkoholizmusnak?

Figyelt kérdés

Bűntudatom van, hogy ma is összevesztem anyámmal, amiatt, hogy ilyenkor hétvégén nem teljesen tiszta. Nem költenek valami sokat piára és ettől függetlenül megfőz meg mindent megcsinál. Lehet, hogy én gondolom rosszul?

Többnyire csak fröccsöt isznak, viszont, amikor már itthon vannak és nem mennek autóval sehova akkor egész végig ezt isszák, ha szomjasak, és hétvégén is reggeltől estig. Hétközben nem is nagyon árt meg, de ilyenkor hétvégén estére anyám már eléggé a hatása alá kerül. Sok mindenre nem emlékszik másnap, amit mondok neki, furán beszél, és elég instabilan jár. Gondolom ez azért nem számít hulla részegségnek, csak egy kicsit spicces állapotnak, de szerintem ez így nem jó. Félek, hogy ez még rosszabb lesz idővel.


2014. ápr. 27. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy van (de ne legyen).
2014. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!