Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csak otthon tudok WC-re...

Miért csak otthon tudok WC-re menni?

Figyelt kérdés
Szerencsére általában otthon a reggeli kávém után sikerül elintézni a dolgot, de ha nem jön össze, és csak a munkahelyemen jön rám, akkor nem megy. Hiába kell és erőlködöm, semmi se történik. Az elhatározás megvan, csak valami pszichésen blokkol. Bezzeg ahogy hazaérek, azonnal rohanok a WC-re. Nyaraláson ugyanez van, barátoknál dettó. Egyedül a szüleimnél és itthon megy. Mi ennek az oka? Van még valaki így? Ki lehet ezt "nőni"?
2017. márc. 27. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Pszichés oka van. Otthon érzed hozzá a megfelelő környezetet. Vagy ott, ahol még leginkább otthon érzed magad, mint pl. a szüleidnél.

Az ember a nagy dolgát nyugodt körülmények között szereti csinálni, ahol nem jönnek be mások is a mosdóba, nem hall és nem érez senki semmit, teljesen magad vagy.

Egyébként nyilván, ha majd egyszer úgy hozza a sors, hogy muszáj lesz, akkor majd fogsz máshol is (pl. rád jön a hasmenés, amikor nem fogod kibírni hazáig).

2017. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha hasmenésem van, el tudok menni. Nagyon kellemetlen, de akkor nincs idő gondolkozni. Nyaralni csakis hashajtóval indulok el, mert máshogy 2 hétig se tudnám elintézni. Egyszer nem vittem magammal és egy hétig nem sikerült.
2017. márc. 27. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez az egyik hátránya annak, ha az ember a napi szintű otthoni reggeli kakkantásra rászoktatta magát.

Az egyik máshol nem bír és majd szétdurran emiatt napközben, a másik a buszmegállóban tojja össze magát, a harmadik meg inkább ül reggel a retyón félórát is csak kijöjjön.

Én akkor és ott megyek, amikor és ahol ér (+- 1 óra, mivel az utca közepén nem szoktam). Nem kell erre komplett logisztikát felépíteni.

2017. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!