Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A 3 éves lányomnak lehet...

A 3 éves lányomnak lehet baja, ha teleette magát az ovi kertjében található macskajelöléses mosatlan sóskával?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 13:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb esetben - ha a macskas férges volt - ezt kaphatja el a gyerek.
2017. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
82%
jók az óvónők ! : )
2017. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, szerintem semmi..mi is ettünk már sóskát natúr ki tudja ki/mi pisilte le ugye. a toxémia a kakával terjed, meg a férgek. nyugi.
2017. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
amíg nem láttam végig a kérdést, nem értettem, miért az állatok kategóriában van a hároméves lányod :) az óvónőkkel azért elbeszélgetnék, nem figyelhetnek ugyan mindenre, de ez azért mégis...
2017. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ma mentem a lányomért, mikor üdvözlésképp megpusziltam, éreztem az erős macskaszagot a szájánál. A kezében egy nagy marék ragacsos, macskajelöléstől büdös sóskacsokrot tartott. Óvónők már azzal fogadtak, hogy egész délelőtt azt ette és mennyire szereti a sóskát. Most mosom a kabátját mert abba törölgethette a kezét, ugyanis annak is "jelölés" szaga van.Ezért aggódom most ennyire.
2017. márc. 28. 13:28
 6/17 A kérdező kommentje:
Ide tettem a kérdést mert gondoltam sok macskatulajdonos lehet köztetek akinek kisgyermeke is van és jártas lehet a témában.
2017. márc. 28. 13:30
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Hát legalább egy telefont eressz meg a gyerekorvos felé. Az óvónőket meg kérd meg, hogy ne engedjék neki, hogy egye.
2017. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Manócska1 ***** válasza:
50%
én azért elvinném orvoshoz a kislányt,biztos ami biztos alapon. azért az ovónőknek ezt nem kellett volna hagyni
2017. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi baja nem lesz ne aggódj, régen mi is az óvodában, legeltük a földről a papsajtot, homok sütit kóstoltunk, akkor is jártak arra cicák, de soha semmi bajom nem lett. Persze nem helyeslem a dolgot, de nagyon ritka esetben fordulhat elö baj.
2017. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
50%
Azt kérdezed van e valószínűsége. Szerinted? :D Nyilván egy csepp se.......
2017. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!