Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14- éves vagyok es az utóbbi...

14- éves vagyok es az utóbbi időben nagyon elhiztam! - vagy azért fejlődik a testem vagy azert mert csillapithatatlan ét vágyam van?

Figyelt kérdés

Ennek kb mennyi idő ...vagy megnyulok és eloszlik a sok zsír !!-nagyon felek hogy a nyárra ilyen maradok nem tudnatok írni pár tippet ami csillapithatja az ét vágyam meg le is fogyhatok azt mondták hogy napi egy evőkanál almecet segít !!!- kérlek segíthetek nagy traumaban vagyok !

Meg segíthet ha sokat nyujtozkodok ?


2017. ápr. 5. 13:25
 1/10 anonim válasza:
Igyál sok vizet.
2017. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lányok testi növekedésére jellemző, hogy az első menstruáció után átlagosan még 6 centimétert nőnek, testtömegük változására pedig jellemző, hogy több testzsírt halmoznak föl, mint a fiúk. Tizenhat éves korukra pont kétszer annyit, mint ellenkező nemű kortársaik. A szeméremdombjuk is kissé "pufibb" lesz, és kiemelkedik, amit a lányok sokszor a hízás nemkívánatos jelének tekintenek, pedig ez nem a ledolgozható zsírpárnák közé tartozik.
2017. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kéne neked valami intenzív mozgással járó sport. Mellette ehetsz kedvedre. Mondjuk véraláfutás vagy távolba nézés helyett ne a sakkot válaszd.
2017. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, és hány kiló? Miket szoktál enni? Mozogsz, sportolsz valamit?
2017. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és hogy értetted azt hogy segít-e a sok nyújtózkodás? :)
2017. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ha nyujtozkodok akkor megnyulok es eloszlik a zsirom
2017. ápr. 5. 13:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az agyadat edzd, az inkább rádfér
2017. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bakker, ez után a válasz után remélem hogy kamuzik a kérdező, nem létezik hogy ilyen butaságban higgyen valaki.
2017. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak nagy traumábam vagyok az alakom miatt és felek h túl csúnya leszek

..

2017. ápr. 5. 20:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor figyelj arra mit eszel, iszol-e cukros üdítőket, és tessék sportolni, mert nem a koplalástól lesz szép feszes alakod. Ráadásul ha nem egyedül űzöl valami sportot, ott prímán lehet ismerkedni is.
2017. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!