Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csillapíthatatlan szomjúságérzet?

Harcinarancs kérdése:

Csillapíthatatlan szomjúságérzet?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy ez normális-e, de néha nagyon szomjasnak érzem magam, pedig rendszeresen iszok. Néha kiszáradnak az ajkaim is és besűrűsödik a nyálam. A napi 2 litert tuti hogy betartom, sőt még annál is többet. Néha egy pohár víz nem is elég hogy csillapítsa a szomjúságom, pedig nem is végeztem előtte megerőltető fizikai munkát. Cukorbetegség lenne? vagy csak gyors anyagcsere? 17/F

2016. jan. 4. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű vérvizsgálattal megtudhatod, hogy cukorbeteg vagy-e, szerintem keresd fel a háziorvosod és kérj beutalót labor vizsgálatra.
2016. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csak semmi pánik..

nem mindegy mit eszel, és mennyit..ugye vizet iszol, és nem cukros kólákat?

Ha valaki beparáztatott, akkor nyitáskor menj be egy jobb gyógyszertárba, és ott mérnek vércukrot.

Az éhgyomri mérés már sokat mond, persze nem elég egyszer, legalább két, vagy három éhgyomrit méress...esetleg délután étkezés után 90 perccel is..


ha álandóan 7 fölött van,akkor viszont orvos..6 alatt már(majdnem) jó vagy...(4,5-5,5 között lenne az ideális)



szerintem.


a doki a mérvadó.

2016. jan. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A veséddel is baj lehet.
2016. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!