Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a vagdosásról?

Hogy szokjak le a vagdosásról?

Figyelt kérdés
Pár éve vagdosom magam, voltak kisebb-nagyobb kihagyások, de most megint visszaestem és újra csinálom. Senkinek sem merek erről beszélni, az ismerőseim is azt hiszik, hogy már abbahagytam. Olyan helyen csinálom, ahol senki nem fogja észrevenni. Pszichológushoz nem megyek, mert úgysem segíteni, nem mondanék neki semmit.
2017. ápr. 18. 17:03
 1/3 anonim válasza:
A punádat vagdosod?
2017. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, persze, csakis azt. Ugyan mi mást? Ilyet, hogy is mertél kérdezni?
2017. ápr. 18. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egyszer abba tudtad hagyni, akkor újra menni fog. Minden újabb seb nélküli nap siker. Ha megbotlasz, hát állj fel! Lassan, de biztosan el fogsz jutni odáig, hogy azt mondhatod: megcsináltam. És vállon veregetheted magad :) Én bízom benned.

Esetleg keress egy póttevékenységet, ha már végképp nem bírod tovább. Kiabálj, vagy kezdj el futni, amilyen gyorsan csak tudsz és amilyen messzire csak bírsz. Szaggass szét dolgokat (ruha, papír), vagy vágj a falhoz ezt-azt. Tapasztald ki, mi az ami leginkább segít.

2017. máj. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!