Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcüreg-gyulladás lenne?

Arcüreg-gyulladás lenne?

Figyelt kérdés

Körülbelül 4-5 hónapja nem tudok rendesen lélegezni az orromon mert bevan dugulva. Pár nappal ezelőtt a fül-orr-gégészeten megállapították, hogy valószínűleg gyerekkorban eltört az orrom és rosszul forrt össze, így most ( 20 éves vagyok) nincs helye a levegőnek rendesen közlekedni és ez az oka.

Felírtak egy sprayt amit használok is, az érdekes az, hogy szerintem arcüreg-gyulladásom van mivel nagy nyomást érzek a fejemben a fogaim körül, illetve fáj ha nyomogatom az arcom, és ha bal oldalra fekszem akkor a bal orrnyílásom van bedugulva, ha a jobb oldalra fekszem akkor a jobb ornyílásom dugul be, de vele párhuzamosan a másik kidugul.

Ezek után ötletem nincs hogy mi lehet a gond, sima arcüreg probléma vagy tényleg a törés okozta gond.


2017. ápr. 20. 00:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!