Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez komoly drog fuggoseg?

Ez komoly drog fuggoseg?

Figyelt kérdés

21/L

Kb 14eveskoromban kezdtem fuvezgetni es talan 15lehettem amiota napi szinten elszivok kb 1-2gfuvet (rendes fu)

16voltam mikor elkezdtem speedet tolni neha neha 18 lehettem amikor kb 1 masfel evig heti tobbszor is csinaltam speedet vagy kristalyt vagy bogyo ami volt epp..

Mostanra mar "csak"hetvegen speedezek es bulizok meg mellette a napi fuvezes


2017. ápr. 29. 21:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2017. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Enis igy erzem folleg miota mar munkam sincs..

Mindennap ugy vagyok vele hogy lekene alni mindennel aztan meg elmegyek es veszek

2017. ápr. 29. 21:28
 3/22 anonim ***** válasza:
Igen, ez már függőség.
2017. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Sajnos elegge meg neheziti a dolgot hogy a parommal elek aki szinten ennyit tolja es o egyaltalan nem gondolja hogy ez igy nemjo..
2017. ápr. 29. 21:30
 5/22 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen a párod, a saját életedről van szó.
2017. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Hogy ne erdekeljen?

Tobb mint 5 eve vagyunk egyutt..

Es ha nem en akkor o vesz es ha ott van elottem akar fu vagy mas akkor ramegyek..nemtudom hat eleg gaz

2017. ápr. 29. 21:33
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha valaki le akar szokni az lefog szokni! Akarat erő kérdése! Ha meg annyira szeretne a párod tiszteletben tartaná, hogy te igenis nem szeretnéd csinálni és legalább nem előtted tolná..!
2017. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A problémát nagyon jól érzékeled függő vagy. A másik probléma, hogy tudod mi lenne a helyes, de mégsem kérsz segítséget. A legnagyobb probléma, hogy a párod nem látja amit te. Ez egy körforgás, amiből számodra nem lesz kiút, ha nem változtatsz rajta. Ezt a kapcsolatot te már kinőtted, talán még magadnak sem ismered be, fiatal vagy biztos vannak terveid az életeddel, biztos szeretnél családot, a droggal pedig ez nem összeegyeztethető.

Ülj le a pároddal és beszélgessetek a jövőtökről. Döntsd el hogyan tovább.

2017. ápr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

toljátok csak együtt ketten szépen, jó életetek lehet. erről szól, semmi másról, csak megvan e a cucc.

tök jó, h már 14 éve korod óta masszív drogos vagy, remélem szaporodni is fogtok.

tudod, az a baj, hogy megkérdezed, hogy komoly függőség e.

mi a fenéből tudtok ilyen sz@rokra költeni, ha már melód sincs?

2017. ápr. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2017. ápr. 30. 08:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!