Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez komoly drog fuggoseg?

Ez komoly drog fuggoseg?

Figyelt kérdés

21/L

Kb 14eveskoromban kezdtem fuvezgetni es talan 15lehettem amiota napi szinten elszivok kb 1-2gfuvet (rendes fu)

16voltam mikor elkezdtem speedet tolni neha neha 18 lehettem amikor kb 1 masfel evig heti tobbszor is csinaltam speedet vagy kristalyt vagy bogyo ami volt epp..

Mostanra mar "csak"hetvegen speedezek es bulizok meg mellette a napi fuvezes


2017. ápr. 29. 21:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Utolso..

Azert parasztnak nem kell lenni..

Egyebkent meg nemtudom.mindog ossze szedjuk a penzt valahogy

2017. ápr. 30. 10:57
 12/22 anonim válasza:
Leszokni ùgysem fogsz tudni egybõl nem tehetsz le mindent de nincs nagy gond ahogy olvastam egyedûl a fû az amit nehèz lesz le tenned! Èn azt ajànlom csõkkentsd a napi anyagot! Ja ès hadj egy kicsit mindig estère hogy tudj aludni! Mivel ha estère nem marad akkor az elvonàstol nem fogsz tudni aludni egy percet sem!
2017. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Szerintem is inkabb a fu ami sok..

Hat ha nincs akkor nem eszek es nem is alszok

2017. ápr. 30. 12:19
 14/22 anonim ***** válasza:
és valami életcélod van legalább?munka?hobbi? Bármi? Gyereket még ez a helyzet inkább ne.
2017. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Persze munka az kell csak ahol voltam interjun 3helyen sehova nem.kellettem..

Egyebkent persze szeretnek majd gyereket is csak nem igy..azt akarom hogy neki majd mindene meg legyen es jo anyja legyek:)

2017. ápr. 30. 14:11
 16/22 anonim ***** válasza:

Soha nem lesz belöletek rendes ember. Annyi füvest ismerek, akik mind elcseszték a füvel az életüket...

Menj be elvonóra, a fickót meg vagy vidd magaddal, vagy hagyd el. Gyereket meg soha ne szülj, mert pszihés beteg lesz és majd az állam, azaz mi, tartjuk el, akik normálisan dolgozunk, mert te sosem fogsz. A drogosokat kirugdossák, ha rájönnek a melohelyen. Szomszédom is két heter dolgozok, kirugják, két hónapot nem dolgozik, ilyenkor két-három ezerért szexel, hpv-s, hepatitiszes. Megint szerez vmi f@s munkát, két hét mulva megint szarul lesz a melóban, kirugják. És ez igy megy évek ota. Nincs foga, 40 kg, és most rugták ki az albiból is. Soha nem fogja letenni, pedig mindig azt hallgattam töle, h soha többé...

Te is ezen az úton vagy. Szóval, ha pár.év mulva meg akarsz halni, akkor hajrá!

2017. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Hàt utolsò menny a k**va a**àdba ez aztàn tènleg segitõkèsz komment!

Na kèrdezõ az a legfontosabb hogy ezt te is meg a pàrod kõzõsen akarjàtok mert ha csak te akarod ugy nem fogsz tudni leszokni mer ha melleted szîvja v a pàrod akkor te se fogod kibirni hogy ne kèrj egy slukkot! Beszèlj pàroddal ès vedd rà õt is a vàltozàsra!!!

2017. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedved utolsó!

Én nem szidtam a te felmenőidet, igy kérlek, te se tedd.

Lehet egy drogossal finomkodni, semmi nem fog változni. De ha megijed, talán tesz is vmit. Viszonz ezzel, h ti a kis lelkecskéjét ápoljátok, el is csesztétek az életét.

2017. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

15.21-es..

Engem nem kirugtak en jottem el masfel ev utan..

Es ha tisztak leszunk es ugy esnek teherbe semmi baja nem lenne a gyereknek ne legyel mar idiota komolyan az ilyen emberektol falnak megyek..regi szep mo das :A hulyek szeretnek okoskodni es forditva..

Utolso: nem sok eselyt latok arra hogy a parom lerakna a fuvet es en nem lennek kepes ot elhagyni nekem csak o van

2017. máj. 1. 10:14
 20/22 anonim ***** válasza:
ennyire nincs rád tekintettel?ha szeret igenis lerakná!gyereket úgyse akarjatok, hogy ő csinálja...a sperma sem a legegésségesebb füvezés alatt már ne haragudj!olyan meg nincs,hogy neked csak ő van!ha szeret igen is változzon!
2017. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!